Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Shirley Valentine

14 maja 2012 | 21:00

 

Agencja Artystyczna Diabeł zaprasza Państwa na spektakl Willy’ego Russel’a „Shirley Valentine”, w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej – autorki „Klimakterium… i już”. Spektakl odbędzie się dnia 14 maja o godzinie 19.00 w sali widowiskowej.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Kwiecien/shirley.jpg

Legendarny spektakl Willy’ego Russel’a, byłego fryzjera, który, podczas godzin spędzonych na wysłuchiwaniu zwierzeń podczas układania włosów, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy – jej tęsknot i pragnień – w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej.
Prawdziwy teatr z teatralną dekoracją, od dwudziestu lat grany przy pełnej widowni. Komedia i nostalgia, entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. Z Shirley łatwo się utożsamić – to kobieta, kiedyś z głową pełną marzeń o podróżach dookoła świata, teraz pełna lęku i niepewności. Mierzy się z najtrudniejszym   przeciwnikiem— samą  sobą— by odkryć czy potrafi porzucić dotychczasowe, ustabilizowane życie i spełnić swoje marzenia.
Przemiana, jaka zachodzi w bohaterce, pozwala przypomnieć sobie o własnych, nieraz bardzo głęboko zagrzebanych marzeniach i rozważyć ich wartość.
W tytułowej roli występuje doskonała aktorka chorzowskiego Teatru Rozrywki, gwiazda spektaklu „Klimakterium i już”, Małgorzata Gadecka. Spektakl, zagrany został w Chorzowie ponad 150 razy, dziś wznowiony w nowej reżyserii, Elżbiety Jodłowskiej,  aby ponownie dodawać kobietom otuchy.
Jodłowska doskonale wie, czego potrzeba kobietom. Po rewelacyjnym „Klimakterium i już” próbuje się w roli reżysera. Wyszedł spektakl tak samo apetyczny i pobudzający, doskonały dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!
Po jego obejrzeniu, podobnie jak po „Klimakterium i już”, kobiety nabierają odwagi by zmierzyć się z  własnym życiem, poszukać w nim czegoś nowego, a może nawet zacząć wszystko od początku

CENA BILETÓW – 50 zł

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu
Rezerwacje zbiorowe i indywidualne tel.  604-286-072 codziennie 24h/d

Szczegóły

Date:
14 maja 2012
Czas:
21:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl