Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Serce na dłoni

27 stycznia 2021 | 08:00 - 12 lutego 2021 | 17:00

SERCE NA DŁONI

Serce na Dłoni to wydarzenie Walentynkowe, lecz zmieniające troszkę nutkę Walentynek z zakochania na nutę ogólnie pojętej miłości do bliźniego. Celem tego happeningu jest rozdanie jak największej ilości serc ludziom, którzy uśmiechem i dobrym słowem odwzajemnią ten miły gest.
Jednak żeby mieć się czym dzielić i mieć co rozdawać najpierw trzeba włożyć w to mnóstwo energii, pracy i dobrych chęci, żeby to coś, czyli SERCE stworzyć.

W ubiegłym roku nie mieliśmy z tym problemu, bo Strefa Aktywnego Seniora i Warsztaty Terapii Zajęciowej Malwa działały, spotykały się, szyły i tworzyły serca do koloru i do wyboru. Dziś nie możemy się spotkać i zrobić serc dla mieszkańców naszej gminy (bo to dla nich przeznaczone było to wydarzenie) wiec musimy prosić Was o pomoc!!! ludzi o wielkich sercach.

Akcja Serca na Dłoni musi zostać zmodyfikowana ze względu na pandemię. Dlatego w tym roku prosimy wszystkich starszych, młodszych, dużych i małych o uszycie, stworzenie serca lub serc, przyniesienie ich do 10 lutego do Mediateki i pozostawienie ich na recepcji.

Udział może wziąć każdy, kto ma tylko ochotę podarować kawałek siebie, swojej ciepłej energii w postaci serca. Serce może być duże lub małe. Fajnie jeśli zrobione będzie z własnych zasobów, ponieważ wtedy mamy różnorodność kolorów, wzorów i pomysłów. Natomiast jeśli masz chęć, a nie masz z czego wykonać serca to zgłoś się do Małgorzaty Nocny 504-091-956 i umów się na formę odbioru materiału do uszycia serducha.

Intencja akcji w tym szczególnym czasie jest prosta: podarować serce od siebie komuś innemu. Ten czas pokazał jak ważne są takie drobiazgi, wiec do dzieła liczymy na Waszą pomoc. Pamiętajcie jak coś się robi od serca i z sercem to nie ma prawa się nie udać – zasada nie do złamania!!!

Rozdawanie serc odbędzie się 12 lutego (piątek) w godzinach 10-14, formy jeszcze nie znamy zobaczymy co czas i restrykcje pokażą, ale to już drobiazg – znajdziemy rozwiązanie!! Zaczynajmy już dziś. Im wcześniej zaczniemy tym więcej serc dla serc. I kochani, koniecznie róbcie zdjęcia, krótkie filmiki, jak powstają Wasze serca i wysyłajcie na adres m.nocny@centrumkultury.eu ponieważ będzie to wykorzystane w końcowym filmiku jaki mamy w planie zrobić i podzielić się nim z Wami. (Wysłanie zdjęcia lub filmiku jest równoważne ze zgodą na wykorzystanie Waszych prac i wizerunku w publicznie udostępnionym filmiku).

POZDRAWIAMY I LICZYMY NA WASZE SERCE!!!!

Szczegóły

Początek
27 stycznia 2021 | 08:00
Koniec:
12 lutego 2021 | 17:00

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl