Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

 • To event minęło.

Rockowisko Grodzisk – edycja wiosenna 2024

12 kwietnia 2024 | 17:00 - 20:00

Mamy już czwartą , wiosenną edycję Rockowiska Grodzisk!!

W piątek, 12 kwietnia w Mediatece wystąpi legenda polskiego punka “SKOWYT”.
Grupa działa z krótką przerwą od 2009 roku, ma na swoim koncie dwa albumy studyjne, cztery single i dwukrotne występy na Pol ‘and’ Rock.

 

 

 

 

 

Ponadto zagrają nasze grodziskie zespoły:

 • IMPUL$E
  “Hmm… jedno zdanie od nas… będzie to trudne, jesteśmy bardzo świeżym zespołem i na razie występujemy z coverami, ale bardzo szybko się rozkręcamy i mamy zamiar dobrze się bawić razem z wami!!!”.
 • RAPID BREATHS
  “Łączymy wszystko co ciężkie, klasyczne i pozerskie. Damy z siebie całe 120%, aby nasze granie przyprawiło publikę o gwałtowne oddechy”.
 • DMS
  “Hej, jesteśmy Dead Man’s Switch, w skrócie DMS. Nasz kierunek to ciężkie, metalowe brzmienie. Rozpoczęliśmy wspólną drogę już jakiś czas temu i nadal się rozwijamy. Jako grupa znajomych z podobnym gustem muzycznym dobrze się bawimy na próbach i na scenie”.
 • SINOPE
  “Zapraszamy grodziską scenę undergroundową, koneserów muzyki niestandardowej wraz z rodziną, partnerami i przyjaciółmi na występ nieznanego jeszcze tudzież prężnie rozwijającego się zespołu Sinope, prezentującego się z najnowszym materiałem kreatywnym”.

Tym razem podczas Rockowiska zbieramy na operację dla 11-letniej Patrycji. Dziewczynka nie mówi, nie chodzi. Niezbędna jest kosztowna operacja stóp!!!

Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona!

Początek koncertu o godz. 17.00

Bądźcie koniecznie!!!!!

Grodziski Klub Motocyklowy Grot postanowił wesprzeć zbiórkę dla Patrycji i motocykle podjadą pod Mediatekę na pól godziny przed koncertem !!!!
BRRUUM BRRUUM 🙂

 

Szczegóły

Date:
12 kwietnia 2024
Czas:
17:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/rockowisko-grodzisk-edycja-wiosenna-2024/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl