Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Rockowisko Grodzisk – edycja letnia

10 czerwca 2023 | 16:00 - 18:00

Uwaga, uwaga! Rusza nowy cykl koncertów rockowych w Mediatece – Rockowisko Grodzisk!!! Przygotujcie się na muzyczną eksplozję i niezapomniane emocje!

W sobotę, 10 czerwca o godz. 16.00, dwa utalentowane, młode zespoły zagrają dla Was ponadczasowe hity i swoje autorskie utwory. Wystąpią: znana i nagrodzona Hypothermiя oraz Rapid Breaths.

Czekają na Was energetyczne brzmienia, ekscytujące gitary, pulsujące rytmy i teksty, które poruszą Wasze serca. Nie straćcie tej okazji! Zapraszamy wszystkich – miłośników rocka i tych, którzy chcą poczuć dawkę adrenaliny i świetnej zabawy. Będziecie mieli okazję doświadczyć prawdziwego rockowego show, które dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. To będzie koncert, który długo będziecie wspominać. Do zobaczenia na scenie! Let’s rock together!

Sobotni koncert jest pierwszym koncertem z cyklu Rockowisko Grodzisk. Plan jest taki, żeby Rockowisko Grodzisk stało się całoroczną imprezą cykliczną, podczas której będziemy zapraszać Was na 4 rockowe koncerty w roku: latem, jesienią, zimą i wiosną. Wiosną planujemy organizację festiwalu młodych zespołów rockowych, z konkursem na najlepszy zespół oraz nagrodami.
Każdy z koncertów w ramach Rockowiska Grodzisk będzie miał inny cel charytatywny. W najbliższą sobotę zbieramy pieniądze na 3-letnią Hanię, która jest po operacji serca.

Przyjdź, baw się dobrze, pomóż!

Wstęp bezpłatny!

Szczegóły

Date:
10 czerwca 2023
Czas:
16:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/rockowisko-grodzisk-edycja-letnia/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl