Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Rockowisko Grodzisk. Edycja II Jesienna

30 września 2023 | 16:00 - 19:00

ROCKMANI Z GRODZISKA I OKOLIC – NADCHODZI DRUGA EDYCJA FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW MUZYCZNYCH ROCKOWISKO GRODZISK. EDYCJA II JESIENNA.

PRZEŚLIJ INFO DO ZNAJOMYCH
ZAPISZ SIĘ DO WYDARZENIA https://www.facebook.com/events/6624631014317708

KONCERT CHARYTATYWNY! GRAMY DLA DZIECI Z AUTYZMEM!

Już 30 września w sali koncertowej w MEDIATECE w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się II edycja festiwalu ROCKOWISKO, czyli pokazu młodych, muzycznych talentów rockowych! Zapraszamy wszystkich kochających cięższe brzmienia, ale nie tylko!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 220 OSÓB

W nadchodzącej edycji wystąpią trzy rewelacyjne zespoły młodych muzyków:

Hypothermiя
To młody, niesamowicie energiczny zespół rockowy, w skład którego wchodzi pięciu utalentowanych muzyków: Vlasta – wokalista, Tomek i Martyna – gitarzyści, Maja – basistka oraz Franek – perkusista. Czerpiąc inspirację z legendarnych zespołów rockowych, takich jak Nirvana, Green Day i Metallica, Hypothermiя oddaje esencję rockowego brzmienia lat 90., jednocześnie nadając wszystkiemu co tworzą niepowtarzalny styl. W 2023 roku grupa ta wygrała festiwal ŻUK w Warszawie – ale to tylko początek:)))

AntyRefleks
Grupa przyjaciół z Żyrardowa, która za pomocą rockowych riffów, klimatycznych uniesień i słodko-gorzkich obserwacji rzeczywistości tworzy miejsce do wspólnej zabawy. Mają wysokie aspiracje i przystojnego perkusistę. Kiedyś prawie zagrali koncert z Metallica (co prawda Metallica się nie zgodziła, ale chłopaki byli gotowi!). Maurycy, Młody, Poniat, Wiktor, oraz Patryk – tak nazywają ich dziewczyny, chłopaki, matki i kochanki. Potrafią naprawdę dużo, ale wzięli się za muzykę…

Kawałki do posłuchania:
Ten Stan – https://youtu.be/0pvDPVH0lB4
Fabryka marzeń – https://youtu.be/yBmXhviTbjQ

Nie Pamiętam
Jesteśmy zespołem łączącym metal, punk i rock na sposób poważny, ironiczny, czasem zabawny, ale zawsze na pełnej.
Koncerty poza wartością muzyczną i tekstową są unikatowym na skalę Polski i okolic show, niekiedy nieprzewidywalnym dla publiczności. Emocje gwarantowane (i w tym przypadku to nie jest slogan) Zespół tworzą: Adrian Rogalski (wokalista, ostatni ocalały z oryginalnego składu), Kajetan Łodej i Mateusz Łukasik (perkusista i gitarzysta zwerbowani z tindera), Igor Naftyński (basista, niedoszły maturzysta) i Artur Szenes (hydraulik ze zręcznymi palcami)

STAY TUNED, WIDZIMY SIĘ 30 WRZEŚNIA

Szczegóły

Date:
30 września 2023
Czas:
16:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/rockowisko-grodzisk-edycja-ii-jesienna/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl