Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Retro przeboje” – Koncertowa Mediateka

10 kwietnia 2022 | 16:00 - 17:30

Zapraszamy 10 kwietnia o g. 16.00 na “Retro przeboje”, które śpiewać dla Państwa i z Państwem będą Katarzyna Ignatowicz i Maciej Klociński

Kasia Ignatowicz – śpiewaczka, studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim oraz absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Laureatka programów telewizyjnych – Got Talent Espana, Szansa na Sukces oraz wielu konkursów wokalnych m.in. : Międzynarodowy Festiwal Piosenki Retro im. Bohdana Wesołowskiego, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Lwowskiej , Ogólnopolski Festiwal Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga. Występowała na koncertach i wywiadach z cyklu “Słodka Kawiarenka Radia Retro” oraz “Czas Pogody” Programu I Polskiego Radia.

.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/maciej.jpg

Maciej Klociński piosenkarz, aktor estradowy, muzyk.
Wykonawca piosenek retro i rosyjskich romansów. Doktorant na Wydziale Nauk Humanistycznych UKSW w Warszawie. Laureat Międzynarodowych Konkursów m.in Włodzimierza Pietrzaka w Turku oraz XIX Międzynarodowego Konkursu Młodych Wykonawców Rosyjskiego Romansu “Romansjada 2015” w Moskwie.
Laureat “Złotego Liścia Retro 2013” za popularyzację dorobku kulturowego okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Ambasador Fundacji im.Ałły Bajanowej w Polsce.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

MEDIATEKA, GRODZISK MAZOWIECKI, UL. 3 MAJA 57

Szczegóły

Date:
10 kwietnia 2022
Czas:
16:00 - 17:30
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/retro-przeboje-koncertowa-mediateka/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl