Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego

13 listopada 2020 | 17:00

Zapraszamy na wyjątkowy koncert 13 listopada gościć będziemy Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, który wystąpi w sali widowiskowej o g. 17.00 i 19.30

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego jest największą instytucją artystyczną w Wojsku Polskim. Głównym celem Zespołu jest kultywowanie tradycji narodowych i chwały oręża polskiego poprzez różnorodne środki wyrazu artystycznego: muzykę, taniec, śpiew oraz słowo.

Swoją działalnością Zespół od ponad 60-ciu lat ukazuje bogactwo kultury narodowej oraz innych państw cudzoziemskich. Upowszechnia ją w środowisku wojskowym i cywilnym – w kraju oraz poza jego granicami.

Przedmiotem działalności Zespołu jest opracowywanie programów artystycznych i organizowanie koncertów m.in. estradowych, plenerowych, kameralnych, symfonicznych, solistycznych i chóralnych. Z Zespołem współpracują uznani artyści – śpiewacy, piosenkarze, tancerze i aktorzy. Zespół prowadzi działalność promocyjną i wydawniczą oraz upowszechnia twórczość artystyczną kierowaną do wielopokoleniowej widowni.

wydawanie bepłatnych wejściówek w kasach kina od 06.11.2020 od g. 10.00

Osoby przebywające w budynku Centrum Kultury zobowiązane są do noszenia maseczek, dotyczy to również sali widowiskowej, w której zgodnie z przepisami może przebywać max 187

 

Szczegóły

Date:
13 listopada 2020
Czas:
17:00
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl