Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Ratuj się kto rodzi !” – komedia Marka Pitucha

8 lutego 2016 | 01:00 - 9 lutego 2016 | 00:59

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 08.02.2016 o godz. 19.00 do sali widowiskowej na komedię Marka Pitucha
„Ratuj się kto rodzi !!”https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/grudzien/halo.jpg

OBSADA:
ANDY – MAREK PITUCH
ROGER – JAKUB WONS

SCENOGRAFIA – ADAM GRZĄDZIEL
REŻYSERIA – GRUPA WSPARCIA

Głównymi bohaterami sztuki są Andy i Roger. Andy to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże „O”. Wszystko za sprawą przyszłego potomka. I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger.
Roger to penis. https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/grudzien/halo1.jpgBłyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób. Andy prowadzi rozmowy ze swoim spersonifikowanym przyjacielem. Wspólnie szukają sposobu, jak poradzić sobie z osamotnieniem, humorami ciężarnej żony i czekającym go ojcostwem. Rolę mentora w tych zagadnieniach pełni sam Roger. W napięciu oczekiwania na potomka pojawia się oczywiście chwila słabości, którą skrzętnie chce wykorzystać Roger, namawiając Andy’ego do „złego”.
Poczynania obu bohaterów to podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lekami człowieka mającego sprostać a rcyważnemu zadaniu jakim jest ojcostwo. Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez pryzmat… Rogera. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z drugim dnem. Ucieszy i rozbawi zarówno prawdziwych macho, jak i ortodoksyjne feministki.

Recenzje:

Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez pryzmat… Rogera. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z drugim dnem. Ucieszy i rozbawi zarówno prawdziwych macho, jak i ortodoksyjne feministki.” https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/grudzien/halo3.jpg

„ Dlaczego warto wybrać się na spektakl? Bo to opowiastka nieprzyzwoicie zabawna, urocza, przenikliwie inteligentna. Połączenie polskiego i angielskiego humoru dodaje jej głębi, którą odnaleźć można tylko w ironii, poczuciu humoru i dystansie do tzw. Tematów tabu. Tzw. Bo w rozmowie penisa z mózgiem takich tematów nie ma…”

Bilety w cenie: 30 zł – przedsprzedaż 

40 zł – w dniu spektaklu

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu


Szczegóły

Początek
8 lutego 2016 | 01:00
Koniec:
9 lutego 2016 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl