Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Randka w ciemno na dwie pary” – spektakl teatralny

24 marca 2014 | 20:00

Zapraszamy w poniedziełek 24.03.2014 o godz.19.00 do sali widowiskowej na “Randkę w ciemno na dwie pary” – przezabawną komedię w doskonałej obsadzie aktorskiej.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/marzec/nowarandka.jpg

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia ?

Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa ?

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.


Bilety w cenie: 80 zł

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

   

Szczegóły

Date:
24 marca 2014
Czas:
20:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl