Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Radomska Solo Stand Up “Zrozumiesz jak dorośniesz”

19 kwietnia 2023 | 19:00 - 21:00

W środę, 19.04.2023 r. o godz. 19.00 zapraszamy na Stand Up w wykonaniu Aleksandry Radomskiej.

Aleksandra Radomska od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie. Na scenie od 2021 roku. Debiutancka trasa standupowa Okularnicy, podczas której Aleksandra Radomska dzięki swojemu ADHD robiła masę rzeczy na raz i porywała ludzi na scenie, okazała się spektakularnym sukcesem. Po wakacyjnej przerwie powraca – z nowym, jeszcze lepszym programem i gwarantuje jeszcze więcej śmiechu i refleksji, które zostaną z Tobą na dłużej.

Program “ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ” to w sumie 8 tematycznych setów opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi… zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie. Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości nasączonych w absurdalnym i sarkastycznym poczuciu humoru Oli.

Masz dość prymitywnych żartów? Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli? Wbijaj! Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem – musisz to zobaczyć!

“Stand up to część mojej pracy. Jeśli doceniasz to co robię na żywo i online możesz wesprzeć mnie w realizacji marzenia o domku i zostawić napiwek. Z góry dziękuję!” – mówi Aleksandra.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91377/Grodzisk+Mazowiecki/Aleksandra+Radomska/

Koszt biletu: 60 zł.

Szczegóły

Date:
19 kwietnia 2023
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/aleksandra-radomska-zrozumiesz-jak-dorosniesz/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl