Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

POP-Kreacje 2014

5 października 2014 | 02:00 - 6 października 2014 | 01:59

POP-Kreacje 2014

05.10.2014 godz.11.00-19.00

W ramach 8 Festiwalu POP-KREACJE 2014 w wielu miastach Polski i Europy odbywają się różne warsztaty, konsultacje, wykłady, pokazy i inne zajęcia promujące metodę psychologii procesu. W Grodzisku Maz. będą odbywały się konsultacje coachingowe i psychoterapeutyczne , skierowane do wszystkich, którzy zastanawiają się nad podjęciem terapii, bądź coachingu. Spotkania są indywidualne, trwają 55 min i jak wszystkie festiwalowe zajęcia – są bezpłatne.
Psychoterapia daje ogromne szanse na zrozumienie tego, co dzieje się w naszym życiu; problemów osobistych, zawodowych czy relacyjnych. A zrozumienie daje nam możliwość decydowania, podejmowania świadomych wyborów.Psychoterapia jest narzędziem pomagającym rozwiązywać nasze życiowe dylematy jak i wspierającym nas na ścieżce rozwoju osobistego.

Coaching pozwala rozwijać nasz potencjał. Często nie wiemy, dlaczego tak trudno nam zrealizować wymarzony cel, albo nie wiemy, jak się do tego zabrać, albo trudno nam uwierzyć, że jesteśmy w stanie osiągnąć więcej niż to, co już mamy. Coaching metodą psychologii procesu daje ogromne szanse poznania naszych możliwości i pokazuje , jak je wykorzystać, żeby osiągnąć sukces.

Prowadząca: 

Hanna Dunowska – psychoterapeutka, trenerka coachingu, członkini Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapetów i Trenerów Psychologii Procesu. Od wielu lat prowadzi psychoterapię indywidualną, par i rodzin, warsztaty terapeutyczne i rozwojowe. Prowadzi Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, współpracuje z Fundacją Centrum Praw Kobiet.
Z wykształcenia Jest również aktorką, swoje umiejętności aktorskie wykorzystuje w prowadzonej przez nią terapii
Zapisy: hanna@przemiany.com.pl tel. 508 265 252


Szczegóły

Początek
5 października 2014 | 02:00
Koniec:
6 października 2014 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl