Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Pokazowe zajęcia edukacyjne

10 września 2012 | 02:00 - 11 września 2012 | 01:59

Serdecznie zapraszamy na pierwsze, bezpłatne i pokazowe zajęcia edukacyjne, które odbędą się 10.09.2012 w sali konferencyjnej

Każde dziecko jest artystą, sportowcem, odkrywcą… Jednak ta ostatnia potrzeba niestety bardzo często jest zaniedbywana. Tymczasem Twoje dziecko może pokochać matematykę, a fizyka będzie dla niego niezwykłą opowieścią o otaczającym świecie. Zapraszamy na fascynujące zajęcia edukacyjne.
Zajęcia Edukacyjne:

Pon:
16.30-17.30 Zabawy z matematyką i przyrodą 4-5 lat
17.30-18.20 Zabawy z matematyką 6-8 lat
18.30-19.30 Warsztaty konstruktorskie “Zrób sam sobie zabawkę” 7-9 lat

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (6-10 osób). Ceny są bardzo atrakcyjne, a aby się przekonać o wysokiej jakości zajęć zapraszamy na pierwsze zajęcia, które są za darmo. Promocja dla rodzeństwa (drugie dziecko płaci połowę). Akceptowane są karty dużych rodzin oraz wydawane przez OPS i PCPR.

Dzieci, które uczestniczyły w zajęciach zeszłorocznych zniżka -10zł/m-c

Zabawy z matematyką i przyrodą – To połączenie zeszłorocznych zabaw z matematyką i małych Odkrywców. W trakcie zajęć przewidziana jest 10 min. przerwa. To fascynująca przygoda ze światłem powietrzem i wodą oraz gry i zabawy matematyczno-przyrodnicze. Zajęcia stymulują naturalną ciekawość świata i chęć eksperymentowania, pomagają dziecku zrozumieć otaczającą go rzeczywistość, rozwijają zdolności matematyczne oraz przygotowują dziecko do edukacji szkolnej. Większość doświadczeń i gier dzieci wykonują same.
Cena: 60 zł/m-c [4 zajęcia po 60 min]

„Zrób sam sobie zabawkę!” – warsztaty konstruktorskie dla dzieci w wieku . Podczas
zajęć dziecko poznaje fizyczną zasadę w oparciu, o którą działa dana zabawka, wykonuje ją samodzielnie, na koniec ma chwilę, aby się nią pobawić. Potem zabiera ją ze sobą do domu, by pochwalić się rodzinie i przyjaciołom własnoręcznie wykonanym kalejdoskopem, peryskopem albo inną niepowtarzalną zabawką.
Cena: 60 zł /m-c [4 zajęcia po 60 min, cena zawiera potrzebne materiały]

„Zabawy z matematyką”– gry i zabawy matematyczne Wspomagają naukę myślenia abstrakcyjnego, wyobraźnię przestrzenną, pobudzają aktywność umysłową, rozbudzają zdolności twórcze. Efekty zabaw widać już we wczesnej edukacji dziecka. Objawia się to umiejętnością koncentracji nad zagadnieniem, łatwością zapamiętania szczegółów czy szybkością w dotarciu do prawidłowego rozwiązania problemu. Jednak zajęcia te to dla dziecka przede wszystkim niecała godzina świetnej zabawy.
Cena: 50 zł/m-c [4 zajęcia po 50 min]

Zajęcia prowadzi Katarzyna Panejko-Wanat – mgr Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego na specjalności: „Dydaktyka i popularyzacja fizyki”. Jest osoba młodą, z głowa pełną pomysłów, a jednocześnie lekkim nadmiarem energii. Pracowała w PKiN przy „Interaktywnych Zabawach z Einsteinem” i innych wystawach popularyzujących naukę oraz podczas Warszawskich Festiwalów Nauki. Obecnie pracuje m.in. w Centrum Edukacyjnym Fabryka Uśmiechów, gdzie realizuje autorskie programy edukacyjne. Prywatnie matka dwójki dzieci, która każdego dnia odpowiada na dziesiątki pytań zaczynających się od słowa „Dlaczego…”.
Zapisy i wszelkie informacje:  panejko-wanat@gazeta.pl, tel. 603 69 29 29

Szczegóły

Początek
10 września 2012 | 02:00
Koniec:
11 września 2012 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl