Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Pełnia kobiecości – wydarzenie dla kobiet

24 lutego 2024 | 10:00 - 14:00

PEŁNIA KOBIECOŚCI – Festiwal kobiet w Grodzisku Mazowieckim

Pewność siebie, spełnienie, szczęście, siostrzeństwo, self-love.

Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie tworzone przez kobiety dla kobiet.

Pierwsza część naszego festiwalu to wspierająca sesja coachingu.

  • Czy chcesz czuć się bardziej pewna siebie?
  • Czy chcesz czuć się szczęśliwsza i bardziej spełniona?
  • Czy czujesz, że zasługujesz na wspaniałe życie?

Jeśli chcesz to osiągnąć, możesz to zrobić, dodając więcej miłości do swojego życia. Najważniejszą relacją, jaką kiedykolwiek nawiążesz w swoim życiu, jest relacja z samą sobą. Pewność siebie, wewnętrzna radość, poczucie własnej wartości to korzyści płynące z kochania siebie. Jesteś najważniejszą osobą, którą możesz pokochać. Podczas tego wyjątkowego dnia, który spędzimy razem, nauczysz się metod, które pomogą Ci stworzyć pełną miłości relację z samą sobą.

“Jesteś kochana. Musisz tylko zacząć w to wierzyć.”

Podczas tej sesji dowiesz się:

  • Co to znaczy Kochać siebie, jak to robić i jakie płyną z tego korzyści
  • Poznasz i zaakceptujesz siebie taką jaką jesteś
  • Zmierzysz się ze swoim wewnętrznym krytykiem, negatywnymi myślami i samooceną
  • Poznasz praktyczne metody pozwalające kochać siebie bezwarunkowo

W drugiej części spotkania zaprosimy Cię na kobiecą praktykę jogi kundalini.

Popracujemy z ciałem i oddechem, aby zintegrować to wszystko co zadzieje się podczas sesji coachingu. Nie musisz mieć doświadczenia w praktyce jogi, aby dołączyć. Przed nami piękna praktyka self-love dla uzdrowienia siebie i swojego kobiecego rodu. Napełni nasze serca miłością i światłem.

Joga kundalini to ścieżka świadomości, prowadząca do poznania siebie. Harmonizuje nasze ciało, umysł i duszę. Skupia się na pobudzeniu życiowej energii (kundalini). Dużą część praktyki przeznacza się na mantry i medytację. Często praktykuje się z zamkniętymi oczami, żeby spojrzeć w głąb siebie. Jeśli dasz z siebie wszystko możesz wyjść z poczuciem, że byłaś na siłowni, poszłaś na terapię i jednocześnie wyśpiewałaś się za wszystkie czasy.

Podczas trzeciej części stworzymy własne perfumy botaniczne

Ten warsztat przeniesie Cię w inny wymiar doznań węchowych. Otoczą Cię zapachy znane i zupełnie nowe. Jedne zaciekawią, inne zaskoczoną, a może któryś rozkocha Cię w sobie bez reszty. W końcu luty to miesiąc miłości. Kiedy już znajdziesz te, które wywołują w Tobie ten przyjemny dreszcz emocji, skomponujesz z nich symfonię zapachów unikatową w swoim składzie… Twoje własne perfumy. Pozwól, zaprosić Cię w świat perfum i razem stworzyć Twoje zapachowe arcydzieło.

Prowadzące:

Marta Nagórka
Współpracuje z kobietami doświadczającymi nadmiernego stresu w życiu zawodowym i prywatnym. Pomaga opanować umysł, ciało i relacje na drodze do odzyskania sprawczości, radości oraz równowagi w życiu. Jako dyplomowany konsultant, coach, mentor kryzysowy i studentka psychologii Marta przeszła szkolenia z zakresu relacji, związków, seksualności, uzależnień, depresji, radzenia sobie ze stresem i lękiem, diagnozy zaburzeń osobowości oraz pierwszej pomocy psychologicznej.

Kasia Olszewska
Instruktorka Jogi Kundalini certyfikowana przez Kundalini Research Institute. Jogę Kundalini praktykuje od ponad 10 lat. Ukończyła także nauczycielski kurs Jogi Nidry certyfikowany przez Yoga Alliance oraz kurs masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa. W Grodzisku i Żyrardowie prowadzi regularne, stacjonarne zajęcia Jogi Kundalini z elementami dźwiękoterapii oraz indywidualne sesje jogi połączone z masażem misami. Pomagam harmonizować ciało, umysł i duszę również poprzez sesje masażu Lomi Lomi.

Aleksandra Skowron-Pałka
Wieloletni technolog kosmetyków pracujący w laboratoriach polskich firm kosmetycznych, obecnie właścicielka manufaktury kosmetyków naturalnych NaLi Natural. Miłośniczka Natury i zdrowego stylu życia, propagatorka slow-life, prowadząca licznych warsztatów dla dzieci i dorosłych z zakresu tworzenia kosmetyków, zapachów i warsztatów botanicznych.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić lub pisać na numer:

  • Ola: 604-654-538
  • Kasia: 600 480 009
lub droga mailową: sklep@nalinatural.pl

Gdzie?: Mediateka Grodzisk Mazowiecki, ul. 3 Maja 57
Kiedy?: 24.02.2024
Czas trwania: około 4 h (z kilkunastominutowymi przerwami między poszczególnymi warsztatami) – 10.00-14.00

Koszt: 300 zł

Co ze sobą zabrać?:

– mata
– koc lub ciepła bluza na relaksację
– wygodny strój nie krępujący ruchy
– czerwoną lub inną ulubioną szminkę 🙂
– woda do picia
– dobry humor

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest: zakup biletu na stronie https://nalinatural.pl/sklep/warsztaty/ lub bezpośrednio u jednej z nas (u Kasi na zajęciach Jogi lub w pracowni NaLi Natural w Żyrardowie) – numery telefonów powyżej.

Zwrot wpłaconej zaliczki odbywa się w dwóch przypadkach:
– gdy najpóźniej w ciągu 24 h przed warsztatami dostaniemy informację o nieobecności uczestnika z powodu różnych przyczyn losowych
– gdy warsztaty nie odbędą się z powodów niezależnych od organizatora

Szczegóły

Date:
24 lutego 2024
Czas:
10:00 - 14:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/pelnia-kobiecosci-wydarzenie-dla-kobiet/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl