Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Ostatnie już Kino na leżakach – “Szef roku”

30 sierpnia 2022 | 21:00 - 23:00

Zapraszamy na ostatnie w tym roku Kino na leżakach, nietypowo bo we wtorek 30 sierpnia o godz.21.00 w Parku Skarbków na zakończenie wakacji “Szef roku”

Hiszpański komediodramat z fantastyczną rolą a Javiera Bardema, który wciela się w tytułową postać charyzmatycznego właściciela rodzinnej fabryki. Film zdobył sześć nagród Goya i był hiszpańskim kandydatem do Oscara.

komedia, od lat 15, czas trwania 120 minut

Jak daleko posunie się Blanco (Javier Bardem), charyzmatyczny właściciel rodzinnej fabryki, aby otrzymać lokalną nagrodę dla najlepszego biznesu? Presja, by wszystko było idealnie, zderza się z nieprzewidzianymi wybrykami ze strony szukającego zemsty zwolnionego pracownika, cierpiącego na depresję kierownika czy zakochanej stażystki. A to dopiero początek kłopotów! Aby dopiąć swego, wyrachowany „dobry szef” bez skrupułów wtrąca się w życie prywatne swoich pracowników i przekracza wszelkie dopuszczalne granice, nieświadomie uruchamiając wybuchową reakcję łańcuchową prowadzącą do niewyobrażalnych konsekwencji. „Szef Roku” to przenikliwe studium charakterów, a równocześnie przesiąknięta kąśliwym humorem satyra społeczna na środowisko pracy.

To trzeci po „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” (oficjalna selekcja festiwalu w Wenecji 2017) i „Poniedziałkach w słońcu” wspólny film wielokrotnie nagradzanego reżysera Fernanda Leóna de Aranoy oraz laureata Oscara© Javiera Bardema.

Wstęp wolny!

Park Skarbków ul. 3 Maja/Okulickiego, Grodzisk Mazowiecki

 

Rusza jubileuszowa edycja Kina na Leżakach

Dziesiątego czerwca 2022 roku rusza jubileuszowa X edycja Kina na Leżakach – największego w Polsce kina plenerowego. To prawdziwa gratka dla miłośników kina oraz entuzjastów ciepłych letnich wieczorów. Ogromny ekran, ciekawy repertuar, wygodne leżaki, atrakcje i upominki zapewnione przez Sponsorów – to wszystko czeka na widzów spragnionych lata i kinowych emocji!

Kino na Leżakach, którego organizatorem jest firma ART-FOTO-MEDIA oraz największy w Polsce broker reklamy kinowej KinAds Media, to wydarzenie, które odbywa się już po raz dziesiąty. Atrakcyjna formuła pozostaje niezmienna: wieczorami w przestrzeni publicznej nadmorskich miejscowości i miast Polski Centralnej na widzów czekają darmowe pokazy filmów, którym towarzyszą atrakcje zapewniane przez Sponsorów.

Zróżnicowany repertuar to gwarancja filmowych emocji

Darmowy seans filmowy na świeżym powietrzu to idealny sposób na spędzanie czasu po pracy lub zwieńczenie wolnego dnia. Różnorodność tytułów prezentowanych w ramach tegorocznej edycji Kina na Leżakach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy polskich produkcji oraz komedii romantycznych będą mogli wybierać spośród filmów: „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Miłość jest blisko”, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, “Banksterzy”, “Druga połowa”, “Biały potok” . Tych, którzy lubią się pośmiać, ale wolą francuskie poczucie humoru, z pewnością usatysfakcjonują seanse filmów: “Klub rozwodników”, “Weselny toast” oraz hitu “I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże”.

 

Repertuar uzupełniają ambitniejsze produkcje, nagradzane na zagranicznych festiwalach: “Na rauszu” z Madsem Mikkelsenem, “Szef Roku” z Javierem Bardemem oraz “Deszczowy dzień w Nowym Jorku” Woody’ego Allena. Znajdzie się też coś dla młodszych widzów: „Chłopiec z chmur” to idealna propozycja dla całej rodziny. Repertuar Kina na Leżakach to produkcje różnorodne, choć najczęściej lekkie i przyjemne tytuły, odpowiednie do wakacyjnego relaksu.

Gdzie i kiedy szukać Kina na Leżakach w wakacje 2022?

Kino na Leżakach 2022 startuje 10 czerwca, natomiast ostatnie plenerowe pokazy zaplanowane zostały na pierwszy tydzień września. Pokazy odbędą się w sumie w 35 miejscowościach, wśród których znalazły się między innymi Kielce, Częstochowa, Łeba, Koszalin, Mielno, Tomaszów Mazowiecki czy Ustronie Morskie. Zaplanowano 65 pokazów. Dokładny harmonogram projekcji, z podziałem na miejscowości, daty i tytuły filmów, można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Konkursy i niespodzianki od Sponsorów

Kino na Leżakach, którego organizatorami są ART.-FOTO-MEDIA oraz broker reklamy kinowej KinAds Media, to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy widzów. Dziesiąta edycja nie będzie wyjątkiem, zwłaszcza, że z okazji jubileuszu przygotowano wiele atrakcji we współpracy z Partnerami i Sponsorami. Konkursy z nagrodami, bezpłatne przekąski i darmowe upominki oferowane widzom przez popularne marki to dodatkowe zalety Kina na Leżakach, które pokochali Polacy na przestrzeni lat. Kino na Leżakach to absolutnie wyjątkowe wydarzenie na wakacyjnej mapie Polski.

Szczegóły

Date:
30 sierpnia 2022
Czas:
21:00 - 23:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl