Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Oscarowy “Najgorszy człowiek na świecie” w Grodziskim Klubie Filmowym

19 maja 2022 | 20:30 - 22:30

Zapraszamy w czwartek 19 maja o godzinie 20. 30 na „Najlepszy film tego roku” – jak głosi „Vanity Fair” czyli “Najgorszy człowiek na świecie” w Grodziskim Klubie Filmowym 

Zdobywca Oscara w dwóch kategoriach (Najlepszy Film Międzynarodowy, Najlepszy Scenariusz Oryginalny) figlarna, zabawna i nieprzewidywalna historia miłosna. Film został uznany za jeden z najlepszych w 2021 roku a  Renate Reinsve za swoją rolę otrzymała Złotą Palmę dla najlepszej aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes oraz nominację do Satellite Awards i Europejskiej Nagrody Filmowej.

Julie wkrótce kończy trzydzieści lat i jest pełna życiowej energii, ale ma też pełno życiowych rozterek. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni. Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu.

REPERTUAR

KUP BILET

 

Szczegóły

Date:
19 maja 2022
Czas:
20:30 - 22:30
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl