Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Niedzielny Teatrzyk – “Tajemnica Skarbu na kurzej nóżce”

27 maja 2018 | 02:00 - 28 maja 2018 | 01:59

Wraz z Teatrem Trip zapraszamy do sali widowiskowej w niedzielę 27.05.2018r. o godz.12.30 na spektakl p.t. “Tajemnica Skarbu na kurzej nóżce”

Przedstawienie interaktywne. Zwraca uwagę na wartości płynące z czytania książek. Dzięki podróży w głąb czytanych historii dzieci pobudzają swoją wyobraźnię a co za tym idzie trenują kreatywność. Wiara w marzenia jest punktem zapalnym akcji.https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2017/pazdziernik/tajem.jpg

Bajka ta opowiada historię Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i czarów. Stary domowy strych zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim udają się na Łysą Górę.

Ich celem jest odnalezienie Tajemniczego Skarbu, przechowywanego przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu, który niechcący podpowiada im, jak pokonać wiedźmę. Rodzeństwo podejmuje próbę odzyskania Tajemniczego Skarbu.

Niezwykle ważną rolę w tej historii mają do odegrania dzieci zasiadające na widowni. Tylko od nich zleży czy rodzeństwu uda się osiągnąć założony cel i ich podróż do świata wyobraźni zakończy się pomyślnie. Na szalę zostanie wystawiona braterska miłość oraz zaufanie, a walki z wiedźmą nie uda się wygrać bez wiedzy z zakresu (miejmy nadzieję) przeczytanych bajek.

Czas trwania: ok. 50 minut

Bilety w cenie: 10 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
27 maja 2018 | 02:00
Koniec:
28 maja 2018 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl