Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Niedzielny teatrzyk – “o Królewnie Marysi i lodowej górze”

21 marca 2021 | 12:30 - 13:30

Szanowni Państwo, dziś rząd ogłosił lockdown w woj. mazowieckim w dniach 15-28.03.2021, wiąże się to z zamknięciem działalności kin i teatrów.  Teatrzyk, który miał się odbyć 21 marca niestety musi zostać odwołany (został przełożony z 14.03 na 21.03).

Wszyscy, którzy kupili bilety poprzez system sprzedaży Bilety24 dostaną automatyczny zwrot środków, ci z Państwa którzy kupili bilety w kasach kina proszeni są o zrobienie zdjęcia biletu i paragonu, podanie nr konta i przesłanie na adres mailowy a.dymna@centrumkultury.eu , dokonamy przelewu na podany nr konta.

Maile z prośbą o zwroty przyjmujemy do 31 maja 2021, po tym terminie zwroty za bilety na marcowy teatrzyk nie będą już możliwe.

Kolejny teatrzyk mamy zaplanowany na 25.04.2021 ale mając na uwadze dynamiczną sytuację w kraju sprzedaż biletów na to przedstawienie uruchomimy już po świętach czyli 6 kwietnia 2021.

Niedzielny teatrzyk zamiast 14 marca odbędzie się 21 marca, bilety zachowują ważność, w przypadku chęci zwrotu biletu prosimy o kontakt mailowy z Agatą Dymną d.dymna@centrumkultury.eu 

Zapraszamy 21.03.2021r. o g. 12.30 do sali widowiskowej na przedstawienie Grupy O’Teatr p.t. ” O Królewnie Marysi i lodowej górze”

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Listopad/marysia.jpgW czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że “na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni”, królował w Królestwie Srebrnego Szczytu król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali oni swoją córkę królewnę Marysię. Dziewczynka była bardzo śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Starzy królestwo postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć tak kapryśną i samolubną żonę? Czy udało się odmienić królewnę i jaką rolę w tym odegrał czarny łabądź i lodowa góra dowiedzą się dzieci w spektaklu pt. „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze”.
Przedstawienie uczące dzieci dlaczego nie warto postępować egoistyczne i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka. Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu Grupy O!Teatr, także w tym, dzieci wciągane są w wydarzenia i zabawy.

POSTACIE: Król Patyk, Królowa Tasiemka, Królewna Marysia, Książęta: Herbatka, Bonjour, Słoiczek, Słowik, Lokaj, Czarny Łabędź

KUP BILET

Bilety w cenie: 12 zł

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Listopad/oteatr.jpg

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Date:
21 marca 2021
Czas:
12:30 - 13:30
:
,
support: estinet.pl