Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

Niedzielny teatrzyk – “o Królewnie Marysi i lodowej górze”

14 marca | 12:30 - 13:30

Zapraszamy 14.03.2021r. o g. 12.30 do sali widowiskowej na przedstawienie Grupy O’Teatr p.t. ” O Królewnie Marysi i lodowej górze”

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Listopad/marysia.jpgW czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że “na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni”, królował w Królestwie Srebrnego Szczytu król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali oni swoją córkę królewnę Marysię. Dziewczynka była bardzo śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Starzy królestwo postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć tak kapryśną i samolubną żonę? Czy udało się odmienić królewnę i jaką rolę w tym odegrał czarny łabądź i lodowa góra dowiedzą się dzieci w spektaklu pt. „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze”.
Przedstawienie uczące dzieci dlaczego nie warto postępować egoistyczne i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka. Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu Grupy O!Teatr, także w tym, dzieci wciągane są w wydarzenia i zabawy.

POSTACIE: Król Patyk, Królowa Tasiemka, Królewna Marysia, Książęta: Herbatka, Bonjour, Słoiczek, Słowik, Lokaj, Czarny Łabędź

Bilety w cenie: 12 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowanahttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Listopad/oteatr.jpg

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Date:
14 marca
Czas:
12:30 - 13:30
:
,