Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Niedzielny Teatrzyk – “Na tropie zaginionej opowieści”

9 września 2018 | 02:00 - 10 września 2018 | 01:59

Zapraszamy na Niedzielny Teatrzyk 09.09.2018r. o godz.12.30 w sali widowiskowej gościć będziemy Teatr TRIP z przedstawieniem “Na tropie zaginionej opowieści”.

Przedstawienie klasyczne z elementami https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Maj/trip.jpginteraktywnymi. Oprócz wartości artystycznych pobudzających oraz kształtujących wrażliwość młodego człowieka, spektakl ten propaguje polską literaturę piękną dla dzieci.

W Narodowej Bibliotece Bajkowej co roku odbywa się remanent. Trzy wesołe Mole Książkowe zapisują, odpisują, liczą, przeglądają i sprawdzają stan techniczny wszystkich książek. Podczas kolejnego dnia pracy, w bibliotece zaczyna dziać się coś dziwnego. Mole odbierają anonimowy telefon, w nocy z półek niespodziewanie spada abecadło, a Wersik skarży się na koszmarne sny. Okazuje się, że z biblioteki zniknęła najcenniejsza księga – „Zbiór wierszy dla dzieci polskich poetów”.  Wersik postanawia wszcząć śledztwo. Dzielne Mole ruszają tropem poszlak i za sprawą tajemniczego eliksiru przenoszą się do niezwykłego miejsca. Zanim jednak uda im się rozwikłać zagadkę, będą musiały stawić czoła niecodziennym zdarzeniom i niezwykłym postaciom.

W spektaklu wykorzystano teksty Juliana Tuwima: Ptasie radio, Lokomotywa,

O Panu Tralalińskim; Jana Brzechwy: Księżyc raz odwiedził staw, Kaczka dziwaczka oraz Marii konopnickiej: Stefek Burczymucha.

Czas trwania: ok. 60 minut
Scenariusz i reżyseria: Anna Bączek-Lieber
Muzyka: Paweł Szymkowiak
Występują:
Zakładka: Joanna Pelon / Ewelina Wojtak
Syllabinka: Aleksandra Fielek / Anna Bączek-Lieber
Wersik: Marcin Lieber

Bilety w cenie: 10 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
9 września 2018 | 02:00
Koniec:
10 września 2018 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl