Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Niedzielny Teatrzyk – “Jak pasterz Józef Egipt uratował”

20 września 2020 | 12:30 - 13:30

Zapraszamy 20.09.2020 o g.12.30 do sali widowiskowej na spotkanie z grupą O!Teatr, która wystąpi z przedstawieniem “Jak pasterz Józef Egipt uratował ”

Jest to bajka o chłopcu, którego bracia z zazdrości o względy ojca wrzucili do studni żeby się go pozbyć. Niespodziewanie Józef zostaje uratowany i staje się ważną osobą w Egipcie (pomaga Faraonowi ocalić Egipt od głodu spowodowanego nadejściem ogromnej suszy).Po latach jego bracia, nie wiedząc, że to on, zwracają się do niego o pomoc. Józef oczywiście nie odmawia, nie mści się za wyrządzoną krzywdę, wybacza braciom i w końcu wyjawia kim jest. Wszystko kończy się szczęśliwie.

W bajce występuje ciekawy typ lalek: są to lalki planszowe. Dodatkowo w spektaklu pojawiają się też lalki typu muppet. W czasie bajki dzieci śpiewają piosenkę i w jej trakcie podróżują przez pustynię. Razem z głównym bohaterem próbują unikać różnych niebezpieczeństw. Stawiają rurociąg, którym doprowadzają wodę do Egiptu, a także zbierają zapasy żywności z pól. Pomagają też zagnać stado niesfornych owieczek do zagrody.

​Plan mieszany,
Postacie: Józef, bracia Józefa, mędrzec, Faraon, owieczki

Przedstawienie trwa ok 50 minut

Sprzedaż od 6 lipca

Bilety w cenie: 12 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Date:
20 września 2020
Czas:
12:30 - 13:30
:
,
support: estinet.pl