Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Niedzielny Teatrzyk – „FRANEK WŁÓCZĘGA I LEGEND KSIĘGA”

15 kwietnia 2018 | 02:00 - 16 kwietnia 2018 | 01:59

Zapraszamy na kolejny Niedzielny Teatrzyk 15.04.2018r. o godz.12.30 w sali widowiskowej wystąpi Teatr w Ruchu z przedstawieniem „FRANEK WŁÓCZĘGA I LEGEND KSIĘGA”

Jak Aspiryna pomogła Bazyliszkowi, czemu Pan Twardowski nie nudzi się na Księżycu, skąd Lech ma miecz i dlaczego czasem warto zatrzymać czas? – na te pytania odpowiedzą bohaterowie naszej bajki „ Franek Włóczęga i Legend Księga”

O SPEKTAKLU:https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2017/pazdziernik/franek.jpg

Franek Włóczęga- mały chłopiec o wybujałej wyobraźni wraz ze swoją koleżanką Olą – wielbicielką gier komputerowych, za sprawą magicznej księgi trafiają do zagadkowego świata… polskich legend i baśni! Napotykając  postaci takie jak Popiel,  Bazyliszek, Lech, czy Pan Twardowski, nasi bohaterowie przeżywają liczne przygody i sami, wraz z pomocą widzów, biorą udział w rozwiązaniu legendarnych historii. Ta niezwykła podróż jest dla najmłodszych wspaniałym źródłem wiedzy na temat legend polskich regionów i baśniowej historii naszego kraju. Co więcej, dzieci przekonują się, że najpiękniejsze przeżycia przynosi sięganie po historie zawarte w książkach i nasza własna wyobraźnia, która właśnie podczas czytania uruchamia się najmocniej i … nigdy się nie kończy! Legendy przywołane w spektaklu przedstawione są na nowo, w zabawnej, atrakcyjnej dla Małego Widza formie.

EDUKACJA: Spektakl tematyką sięga do korzeni polskiej tradycji zawartych w legendach, w przystępny dla Młodego Widza sposób przedstawiając historie będące jednym ze źródeł naszej tożsamości. Spektakl stanowi ponadto swoistą promocję czytelnictwa wśród Najmłodszych, przyczyniając się do zwiększenia zainteresowania własną historią i wiedzą zawartą w książkach.

Interaktywny spektakl muzyczno- przygodowy dla dzieci w wieku 5-11 lat.
Czas trwania: 60 min

Bilety w cenie: 10 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu


Szczegóły

Początek
15 kwietnia 2018 | 02:00
Koniec:
16 kwietnia 2018 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl