Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Nie/Oczywiste Wernisaż fotografii Piotra Kopcia

3 lutego 2018 | 01:00 - 4 lutego 2018 | 00:59

Serdecznie zapraszamy w sobotę 3 lutego o godz. 17.00 do Poczekalni PKP na wernisaż wystawy fotografii Piotra Kopcia zatytułowanej NIE / OCZYWISTE. Fotografie Piotra prezentowane są w ramach projektu “Moja pierwsza wystawa”, objętego patronatem Burmistrza Grodziska Maz. 

Piotr Kopeć to debiutujący fotograf, publikujący swoje prace w internecie pod pseudonimem Petr Kopecky (petrkopecky.com).  Jest inżynierem mechatroniki z wykształcenia, z pasji fotografem. Człowiek wielu zainteresowań. Uważa, że życie bez pasji byłoby niezwykle nudne i bezwartościowe. Oprócz robienia zdjęć uwielbia przesiadywać w garażu, w którym przywraca do życia zapomniane i zaniedbane motocykle. W wolnych chwilach zajmuje się też filmowaniem, jazdą na rowerze, wędkowaniem, modelarstwem. 

Jego fotografie wykorzystywane są aktualnie w materiałach promujących Grodzisk Mazowiecki, a reportaże z koncertów i wydarzeń sportowych przypadły do gustu niejednemu krytykowi. Podczas podróży zawsze w walizce znajduje miejsce na aparat. Dzięki temu powstało wiele fotografii z różnych zakątków Polski i Europy. O swojej pasji mówi, że pozwala mu nie tylko unieść się ponad przeciętność, ale także przenieść się do innego świata. I ten właśnie świat można zobaczyć na prezentowanych zdjęciach.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Styczen/plakat_net.jpg

Szczegóły

Początek
3 lutego 2018 | 01:00
Koniec:
4 lutego 2018 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl