Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! André Rieu!

28 sierpnia 2022 | 15:00 - 18:00

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca!

Zapraszamy na transmisje w Kinie CK

28.08 (niedziela) godz. 15:00

3.09 (sobota) godz. 15:00

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

 

Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)

Napisy: polskie

Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Bilety w Cenie 40 zł 

Kup bilet na 28 sierpnia

Kup bilet na 3 września

 

Szczegóły

Date:
28 sierpnia 2022
Czas:
15:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl