Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Muzyczny Południk – Koncerty rodzinne – Orkiestra

24 września 2017 | 02:00 - 25 września 2017 | 01:59

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 24.09.2017 o godz.12.30 na “Muzyczny Południk – koncerty rodzinne” w wykonaniu Orkiestry N-Harmonia.

Jak to możliwe, że paręnaście osób może wspólnie tworzyć piękną muzykę? Kto ustala zasady i dowodzi w tak dużym zespole? Tajniki pracy w orkiestrze zdradzą członkowie orkiestry smyczkowej Kameralna N-Harmonia już 24 września o godzinie 12:30. Zapraszamy serdecznie wszystkich, małych i dużych, którzy chcieliby to niedzielne południe spędzić z muzyką na żywo, dowiadując się przy tym bardzo wielu ciekawych rzeczy.  

Kameralna N-Harmonia jest ogólnopolską, kameralną orkiestrą smyczkową złożoną z uzdolnionych muzyków młodego pokolenia. Składa się ze studentów oraz uczniów szkół II stopnia z jedenastu polskich miast – członków czołowych orkiestr młodzieżowych zarówno polskich (Lutosławski Youth Orchestra, Polska Orkiestra Młodzieżowa LYO, Młoda Polska Filharmonia oraz International Lutoslawski Youth Orchestra), jak i zagranicznych (European Campus Music Orchestra oraz International Regions Symphony Orchestra). Członkowie posiadają liczne osiągnięcia na konkursach krajowych, a także międzynarodowych jako soliści i kameraliści. Kameralna N-Harmonia jest wspólnym projektem wszystkich jej członków, poświęcających jej swój zapał i wolny czas. Repertuar, który wykonują, jest dobierany w taki sposób, by zachęcić publiczność do bliższego poznania muzyki klasycznej, a także by cały koncert miał jak najwyższą wartość edukacyjną. Chcą otworzyć sale koncertowe dla widzów, którzy do tej pory nie mieli styczności z muzyką klasyczną i zarazem pokazywać im, że jest to rodzaj sztuki, z którego można czerpać zarówno pożytek, jak i przyjemność.

Bilety w cenie: 10 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
24 września 2017 | 02:00
Koniec:
25 września 2017 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl