Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności – animacja dla dzieci

13 sierpnia 2021 | 08:00 - 17:00

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności

W kinie Centrum Kultury od 13.08.2021

Produkcja
USA
Reżyseria
Elaine Bogan
Gatunek
Obsada
 
Długość
90 min

”Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności” to kolejny rozdział ukochanej przez wszystkich historii ze studia Dreamworks. Historii, która zaczęła się w 2002 nominowanym do Oscara® filmem „Mustang z dzikiej doliny”.

”Mustang z Dzikiej Doliny: droga do wolności” to animacja o upartej, uroczej dziewczynce, Lucky, której przygoda życia zaczyna się, kiedy poznaje mustanga o imieniu Wolny Duch.

Lucky Prescott nigdy tak naprawdę nie poznała swojej zmarłej matki-Milagro Navarro. Matka była nieustraszoną kaskaderką jeździecką w małym miasteczku, Miradero, położonym przy granicy. Teraz Lucky dorasta w mieście na wschodnim wybrzeżu pod czujnym okiem ciotki, Cory. Podobnie jak jej matka, Lucky nie jest skłonna do przestrzegania zasad i ograniczeń, co przyprawia jej ciotkę Corę o ból głowy. Kiedy dziewczynka coraz częściej organizuje ryzykowne eskapady, Cora postanawia, aby Lucky wróciła do ojca, Jima. Po przeprowadzce małe, senne miasteczko nie robi na Lucky żadnego wrażenia.

Życie Lucky nabiera kolorów, gdy spotyka dzikiego mustanga o imieniu Duch. Zaprzyjaźnia się również z Abigail Stone i Pru Granger. Kiedy pewnego dnia bezduszni kowboje planują schwytać Ducha i jego stado, aby wystawić na aukcję i sprzedać do niewoli Lucky z pomocą nowych przyjaciół wyruszają na ratunek.

REPERTUAR

KUP BILET

Szczegóły

Date:
13 sierpnia 2021
Czas:
08:00 - 17:00
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl