Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Motoserce

7 maja 2022 | 12:00 - 17:00

Zapraszamy w sobotę 7 maja do Parku Skarbków na dzień poświęcony Motosercu, ratownictwu drogowemu i motocyklom

od godz.12.00 w Parku Skarbków
– prezentacja motocykli
–  pokazy pierwszej pomocy
– warsztaty plastyczne dla dzieci
– kuchnia polowa
– g.16.00 koncert rockowy zespołu NADMIAR!

Można powiedzieć bez żadnej przesady, że NADMIAR to już zespół legenda.

W swojej długiej, bo trwającej ponad ćwierć wieku karierze, zagrali grubo ponad 1000 koncertów, a przemierzając kraj wszerz i wzdłuż zespół zaprezentował się setkom tysięcy fanów!!! Stylistyka zespołu zmieniała się na przestrzeni lat – obecnie NADMIAR to energetyczny koktajl rock’n rolla w iście amerykańskim stylu. Zgrani i charyzmatyczni muzycy tworzą klimat, który zapada w pamięć publiczności nie tylko podczas koncertu, ale i na długo po nim.

W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę zatytułowaną IMPREZA, która spotkała się z pozytywnymi recenzjami dziennikarzy muzycznych (GITARZYSTA, JAZZPRESS, AUDIO, BLUES). Utwory z tej płyty pojawiły się na kilkunastu radiowych listach przebojów i są grane do dziś. Rok 2019 to następny krążek – NOWY START, do nagrania którego grupa zaprosiła czołowych przedstawicieli polskiej sceny rockowej.

NADMIAR tworzą: Tomek Besser – wokal, Sławek Szpot – gitara, Waldek Zieliński – gitara, Maciej Maciołek – gitara basowa, Hania Mincewicz – perkusja. Warto wspomnieć, że wokalista zespołu – Tomek Besser – to uczestnik XI edycji THE VOICE OF POLAND.

 

Szczegóły

Date:
7 maja 2022
Czas:
12:00 - 17:00
:
, , ,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl