Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Młodzieżowe Forum Zdrowia Psychicznego

30 listopada 2023 | 10:00 - 12:30

W czwartek 30.11.2023 r. w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy 3 Maja 57, zostanie zorganizowana konferencja pn. “Młodzieżowe Forum Zdrowia Psychicznego w Grodzisku Mazowieckim”.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 13.00.

Konferencja zostanie podzielone na dwa panele, które będą miały formę debaty pomiędzy uczestnikami, a zaproszonymi prelegentami:

  • Ogólnopolskie raporty dot. zdrowia psychicznego,
  • Psychologia wśród młodzieży.

Głos podczas paneli zabiorą znamienici prelegenci, w tym przedstawiciel fundacji GrowSpace – Dominik Kuc, przewodnicząca Komisji Zdrowia Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Kamila Wnuk, psycholodzy z różnych placówek i wiele innych!!!

Kilka słów o naszym projekcie:
Nasz projekt jest skierowany przede wszystkim do młodych ludzi: uczniów szkół podstawowych, liceów, techników czy szkół branżowych i i II stopnia. Zamierzamy, aby po naszym wydarzeniu młodzi ludzi wynieśli wiedzę na temat psychologii. Ponadto jako Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna chcemy skierować uwagę dorosłych na problemy młodzieży czy przybliżyć temat problemów młodych ludzi.

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny i jedynie możliwy po wypełnieniu formularza oraz otrzymaniu maila zwrotnego (w ciągu 5 dni roboczych) o potwierdzeniu rejestracji.

Formularz jest dostępny na stronie: FORMULARZ ZAPISÓW

 

Szczegóły

Date:
30 listopada 2023
Czas:
10:00 - 12:30
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/mlodziezowe-forum-zdrowia-psychicznego/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl