Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

„Miasto kobiet”

9 marca 2019 | 01:00 - 10 marca 2019 | 00:59

Zapraszamy do Mediateki na: „Miasto kobiet” to coroczne grodziskie wydarzenie kulturalne z okazji Dnia Kobiet organizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Marzec/BibliotekaGrodzisk_PlakatA3_MiastoKobiet_v3.jpgTegoroczna edycja to nowa formuła w nowej odsłonie, w nowym miejscu –  we wnętrzach grodziskiej Mediateki. W tym roku do współpracy zostali zaproszeni grodziscy przedsiębiorcy i większość z nich to kobiety. Jest to wartość dodana całego przedsięwzięcia. Jako lokalna przestrzeń integracji społecznej cieszymy się, że stworzymy coś we współpracy z mieszkańcami rozwijającymi swoje firmy w naszym mieście. Warto dodać, że podcza Miasta Kobiet oprócz wiedzy i rozrywki będziemy mogli wspólnie pomóc – będzie z nami DKMS – zapraszamy do zapisywania się tego dnia do bazy dawców.

Czego można spodziewać się odwiedzając nas tego dnia?
O godzinie 14:00 powitamy Panie na oficjalnym otwarciu Miasta Kobiet w Holu Głównym na którym jednocześnie będą mogły Panie podziwiać wernisaż aktów kobiecych oraz portrety naszych seniorek, które przeszły metamorfozy w ramach zajęć Nasze Pogaduchy.

Od godziny 14:15 do 17:00 w Sali Fitness odbywać się będą zajęcia sportowe i samoobrona. Przygotowaliśmy dla Pań darmowe zajęcia pilates, samoobrony oraz nowość: zajęcia Strong by Zumba – intensywny trening wzmacniający cardio.
O godzinie 14:30 w Sali Wielofunkcyjnej odbędzie się cykl otwartych wykładów i warsztatów przygotowanych przez Akademię Szczęśliwych Kobiet, które zakończy pokaz makijażu paryskiego Edyty Miedzińskiej.

W godzinach 14:00 – 17:00 na Sali Wielofunkcyjnej czekać będą na Panie główne atrakcje tego dnia a mianowicie stoiska z których będzie można bezpłatnie skorzystać. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie a będą to między innymi: darmowe makijaże, sesje zdjęciowe, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, usta i dłonie, porady architekta wnętrz czy warsztaty zdobienia słodkich wypieków! Zachęcamy również do skorzystania ze stoiska DKMS, przy którym będzie można zarejestrować się jako dawca.

Tę część zakończy spotkanie z Gwiazdą Wieczoru – Iwoną Guzowską, sportsmenką, która dziś swoje doświadczenie w walce z przeciwnościami stresem czy brakiem motywacji przekazuje innym kobietom. Wystąpi z motywującym wykładem Siedem Wojowniczek – Mądrość, Odwaga, Wewnętrzna Siła, Wiara w siebie, Pasja, Miłość i Wolność. Iwona Guzowska to wielokrotna mistrzyni świata w kick-boxingu, pierwsza Polka, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym.

„Miasto Kobiet” odbędzie się 9 marca w Mediatece przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim.

Wstęp wolny.

Szczegóły

Początek
9 marca 2019 | 01:00
Koniec:
10 marca 2019 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl