Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Ławka rezerwowych

13 marca 2012 | 20:30

Zapraszamy 12.03.2012 o godz. 19.30 do sali widowiskowej na PIERWSZY W POLSCE PIŁKARSKI SPEKTAKL MUZYCZNY. Wystąpią:  Mateusz Damięcki, Lesław Żurek,Jacek Lenartowicz, Michał Piela,Maciej Makowski, Zbyszek Fil

Jesteś fanem piłki nożnej? Ciebie też ogarnęła gorączka EURO 2012? Jeżeli tak – nie możesz przegapić najnowszej https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Luty/LAWKA-layout-2012.jpgsztuki Michała Walczaka i Marcina Kołaczkowskiego – ŁAWKA REZERWOWYCH!

ŁAWKA REZERWOWYCH to zabawna komedia, z przymrużeniem oka ukazująca polską reprezentację piłkarską poza boiskiem. Bo życie zawodników to nie tylko gra, ale też podróże, pobyty w hotelach, opracowywanie strategii, konferencje prasowe. A tu może zdarzyć się wszystko – zamach terrorystyczny, musztra wojskowa, szturm gorących fanek…
Komiczne sytuacje, niezastąpione komentarze Dariusza Szpakowskiego oraz nowe aranżacje znakomitych przebojów Andrzeja Zauchy składają się na najsympatyczniejszą produkcję roku!

Poznajmy zatem najlepszych z najlepszych, wybranych z setek, wybitnych
i niestrudzonych wojowników o honor polskiej piłki – zawodników reprezentacji biało – czerwonych.

Jędrek to pewny siebie, potężny władca bramki. Ma jednak jedną słabość – panicznie boi się terrorystów, ma na ich punkcie prawdziwą obsesję – każda podróż autokarem, czy wejście na boisko jest dla niego prawdziwym wyzwaniem.
Gerard jest „gwiazdą” ligi francuskiej.  Mimo, że ciągle grzeje ławkę rezerwowych, pręży się jak paw i dumnie opowiada o francuskich standardach i profesjonalizmie.
Kopyto to prawdziwy „obrońca-taran”. Nokautuje bramkarzy i kolekcjonuje czerwone kartki. Bezwzględny patriota, głęboko wierzący, gra w hołdzie dla naszego papieża.
Piotruś – nowicjusz, który naiwnie wierzy w sukces i ma największą motywację do gry. Niestety słabo radzi sobie z problemami i ze wszystkim zwraca się do mamy.
Gwiazda drużyny, grający w reprezentacji od lat – kapitan Romek ma lekkie problemy miłosno – alkoholowo – https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Luty/lawka2.jpghazardowe, ale za to świetnie prezentuje się na zdjęciach jako lider.
Oczywiście świat piłki nożnej nie mógłby istnieć bez komentatorów – wszak to oni podsycają ogień w sercach fanów, motywują piłkarzy, wzmacniają doping. Swoimi komentarzami i opowieściami przyodzianymi w bujne słownictwo i wypełnionymi po brzegi emocjami u niejednego widza mogą wywołać atak serca lub… napad śmiechu.

„Ławka Rezerwowych” to niezwykle zabawna komedia muzyczna Michała Walczaka i Marcina Kołaczkowskiego, z przymrużeniem oka ukazująca naszą reprezentację poza boiskiem.
Życie zawodników to przecież nie tylko gra, ale też podróże, pobyty w hotelach, opracowywanie strategii i konferencje prasowe. A tu może zdarzyć się wszystko – zamach terrorystyczny, musztra wojskowa, szturm gorących fanek…

Zabawne dialogi i komiczne sytuacje wzbogacone nowymi aranżacjami znakomitych przebojów Andrzeja Zauchy (m.in. „C’est la vie”, „Baby ach te baby”, „Już taki jestem zimny drań”, „Wymyśliłem Ciebie”, czy „Czarny Alibaba”).

Występują: Mateusz Damięcki / Lesław Żurek, Jacek Lenartowicz, Michał Piela,
Maciej Makowski, Zbigniew Fil, Dariusz Szpakowski i inni

 

CENA BILETÓW – 80 zł

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

MECENASI CENTRUM KULTURY

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Luty/sponsorzy2012.jpg

ZOBACZ JAK BYŁO

Szczegóły

Date:
13 marca 2012
Czas:
20:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl