Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia teatralna

28 lutego 2022 | 19:30 - 21:00

Zapraszamy w poniedziałek 28 lutego 2022 o godz. 19.30 do sali widowiskowej Centrum Kultury na “LA BOMBE”

To prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumyi sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu … zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka.

TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!

CAROLINE(Katarzyna Glinka/Anna Czartoryska-Niemczycka) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

ALBAN(Wojciech Błach/Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

STÉPHANE(Radosław Pazura/Sambor Czarnota) sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

SAM(Karolina Sawka/Maria Wieczorek)opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

KUP BILET

Bilety w cenie: 110 zł

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

 

 

 

 

Szczegóły

Date:
28 lutego 2022
Czas:
19:30 - 21:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl