Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Kwiaty we włosach” – piosenki Krzysztofa Klenczona

16 listopada 2015 | 01:00 - 17 listopada 2015 | 00:59

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 16.11.2015 o godz. 19.00 do sali widowiskowej na koncert Janusza Yaniny Iwańskiego, który zaśpiewa największe przeboje Krzysztofa Klenczona.
      https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/wrzesien/Foto oferta 2.jpg
     Janusz Yanina Iwański to artysta, którego nie trzeba rekomendować. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych nie tylko w kraju, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.
Jest autorem i wykonawcą przeboju WIELKIE PODZIELENIE, który pomimo upływu czasu nadal jest grany przez wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby POLSKIE RADIO, VOX FM czy RADIO ZŁOTE PRZEBOJE.

Jako gitarzysta bardzo swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych. Jego dyskografia obejmuje ponad 30 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak TOMASZ STAŃKO, ADAM RODGERS czy BOB STEWART, a także jako współzałożyciela i lidera legendarnej jazz-rockowej formacji TIE BREAK.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/wrzesien/Foto oferta 3.jpgPiosenki Krzysztofa Klenczona  towarzyszą artyście od najmłodszych lat. Jako źródło pierwszych fascynacji muzycznych stały się z czasem inspiracją do tworzenia własnych kompozycji. Podczas koncertu będzie można usłyszeć wiele niezapomnianych przebojów, takich jak „Port”, „10 w skali Beauforta”  czy „Kwiaty we włosach”. Nie zabraknie oczywiście „Wielkiego podzielenia” oraz kilku innych autorskich piosenek.   Wszystkie te utwory łączy ze sobą fakt, iż artysta ma do nich bardzo osobisty, wręcz emocjonalny stosunek, co jest gwarancją szczerego przekazu płynącego ze sceny, a wykonywanie ich właśnie w konwencji akustycznej pozwala nadać im oryginalny charakter i wyjątkowe brzmienie.

Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć:

Dariusz Bafeltowski – gitary, głos. (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską)

Przemysław Pacan – cajon, instr. perkusyjne, głos ( współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską) https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/wrzesien/Foto plener.jpg
 Agnieszka Djatri Kural – bass ( współpraca m.in. z Markiem Jackowskim [&] The Goodboys,  Warszal,  Kingdom Waves )


Bilety w cenie: ( w sprzedaży od 21.09.2015)

35 zł – przedsprzedaż

45 zl – w dniu koncertu

Rezerwacja biletów online[gt][gt]

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
16 listopada 2015 | 01:00
Koniec:
17 listopada 2015 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl