Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

KONSULTACJE PSYCHOTERAPEUTYCZNE i KONSULTACJE COACHINGOWE

27 września 2013 | 18:00

KONSULTACJE PSYCHOTERAPEUTYCZNE
KONSULTACJE COACHINGOWE
27.09.2013 w godz. 16.00 – 21.00;
06.10.2013 r. w godz. 12.00 – 19.00

W ramach 7 Festiwalu POP-KREACJE 2013 w wielu miastach Polski i Europy odbywają się różne warsztaty, konsultacje, wykłady, pokazy i inne zajęcia promujące metodę psychologii procesu. 

W Grodzisku Maz. będą odbywały się konsultacje coachingowe i psychoterapeutyczne , skierowane do wszystkich, którzy zastanawiają się nad podjęciem terapii, bądź coachingu.

Spotkania są indywidualne, trwają 35 min i jak wszystkie festiwalowe zajęcia – są bezpłatne

Psychoterapia daje ogromne szanse na zrozumienie tego, co dzieje się w naszym życiu; problemów osobistych, zawodowych czy relacyjnych. A zrozumienie daje nam możliwość decydowania, podejmowania świadomych wyborów. Psychoterapia jest narzędziem pomagającym rozwiązywać nasze życiowe dylematy jak i wspierającym nas na ścieżce rozwoju osobistego.

Coaching pozwala rozwijać nasz potencjał. Często nie wiemy, dlaczego tak trudno nam zrealizować wymarzony cel, albo nie wiemy, jak się do tego zabrać, albo trudno nam uwierzyć, że jesteśmy w stanie osiągnąć więcej niż to, co https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/wrzesien/hannad.jpgjuż mamy. Coaching metodą psychologii procesu daje ogromne szanse poznania naszych możliwości i pokazuje , jak je wykorzystać, żeby osiągnąć sukces.

Prowadząca:

  Hanna Dunowska – psychoterapeutka, trenerka coachingu, członkini Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapetów i Trenerów Psychologii Procesu. Od wielu lat prowadzi psychoterapię indywidualną, par i rodzin, warsztaty terapeutyczne i rozwojowe. Prowadzi Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, współpracuje z Fundacją Centrum Praw Kobiet.
Z wykształcenia Jest również aktorką, swoje umiejętności aktorskie wykorzystuje w prowadzonej przez nią terapii.

Zapisy:    hanna@przemiany.com.pl   tel. 508 265 252

Szczegóły

Date:
27 września 2013
Czas:
18:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl