Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Konkurs malarski: Dworek – 4 pory roku

11 października 2022 | 08:00 - 9 listopada 2022 | 18:00

Dworek Adama Chełmońskiego zaprasza do udziału w konkursie malarskim, poniżej regulamin oraz plakat

1. Organizator:
Organizatorem konkursu malarskiego jest Dworek Adama Chełmońskiego mający swoją siedzibę w Adamowiźnie przy ul. M. Chełmońskiego 8.

2. Cel konkursu:
Zwrócenie uwagi na walory estetyczne i malarskie Dworku Adama Chełmońskiego wraz z otoczeniem. Poznawanie otaczającej nas przyrody, rozwijanie wyobraźni, kreatywności i zdolności malarskich.

3. Termin nadsyłania prac:
Konkurs trwa od 11 października 2022 do 9 listopada 2022. Wykonane prace należy dostarczyć najpóźniej do 9 listopada 2021 do Poczekalni PKP mieszczącej się w budynku Dworca PKP w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. 1 Maja 4 w godzinach pracy tj. poniedziałek-piątek: 12-18 lub do Dworku Adama Chełmońskiego znajdującego się w Adamowiźnie, przy ulicy M. Chełmońskiego 8 w godzinach pracy obiektu tj. wtorek – piątek w godzinach 12-18, sobota-niedziela 10-18. 

4. Kto może wziąć udział w konkursie?
Konkurs adresowany jest do osób amatorsko zajmujących się malarstwem bez względu na wiek.

4. Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać obraz przedstawiający Dworek Adama Chełmońskiego lub jego otoczenie uwzględniający 4 pory roku. Technika malarska jest dowolna. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową. Do zgłoszonej pracy należy dołączyć następujące informacje:
Imię i nazwisko autora.
Miejsce zamieszkania.
Nr telefonu kontaktowy (w przypadku osób niepełnoletnich numer do opiekuna).

5. Rozstrzygnięcie konkursu:
Organizator powoła komisję konkursową, która oceni walory estetyczne i malarskie zgłoszonych prac oraz przyzna nagrody za pierwsze trzy miejsca. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 13 listopada 2022 o godz. 16:00 w Dworku Adama Chełmońskiego znajdującego się w Adamowiźnie przy ul. M. Chełmońskiego 8. 

6. Postanowienia końcowe:
Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do uczestnictwa w konkursie oraz jego promocji. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i terminu konkursu.

7. Kontakt do organizatora:
W razie pytań związanych z konkursem prosimy o kontakt mailowy: dworeknagorce@centrumkultury.eu lub telefoniczny 605 838 751

 

Szczegóły

Początek
11 października 2022 | 08:00
Koniec:
9 listopada 2022 | 18:00
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/poczekalnia-pkp/wydarzenie/konkurs-malarski-dworek-4-pory-roku/

Organizator

Poczekalnia PKP
support: estinet.pl