Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – “Swojskie nutki kolędować”

22 grudnia 2019 | 01:00 - 23 grudnia 2019 | 00:59

Grudniowa Koncertowa Mediateka to spotkanie z Ewą i Jerzym Włodarkami. Zapraszamy 22 grudnia o g. 16.00 na koncert p.t. “Swojskie nutki kolędować”

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Wrzesien/ewa.jpgW 1980 r. Ewa i Jerzy Włodarek stworzyli grupę muzyczną „Kantry”, z którą koncertowali do 1984 roku. Nagrali w Polskich Nagraniach płytę i kasetę pod tytułem „Kantry”. Piosenki z tej płyty wiele razy gościły na radiowych i telewizyjnych listach przebojów. Już na początku lat osiemdziesiątych zaczęli tworzyć piosenki dla dzieci. Ewa i Jerzy są pomysłodawcami oraz inicjatorami pierwszych dwóch koncertów w Polsce z okazji 40-lecia UNICEF, które odbyły się w warszawskiej Sali Kongresowej.
W 1984 r. i 1985 r. podczas świąteczno-noworocznych rejsów na wyspy Kanaryjskie, już jako duet, koncertowali dla dorosłych i dzieci na polskim transatlantyku Stefanie Batorym. Brali udział w różnych festiwalach piosenki, imprezach artystycznych oraz trasach koncertowych, np: Olimpijska Trasa Koncertowa Lata z Radiem w 2004 r. i Urodzinowe Lato z Radiem w 2006 r.
Ewa i Jerzy Włodarek śpiewają piosenki do tekstów Agnieszki Osieckiej, Leona Sęka, Andrzeja Jastrzębca – Kozłowskiego, Jacka Korczakowskiego, Kingi Włodarek i wielu innych twórców. Sami również są autorami tekstów i muzyki do swoich piosenek. Ich koncerty to estradowy show w stylu pop, country i rock’n’roll, w którym bezpośrednio uczestniczy publiczność. Ewa i Jerzy Włodarek to także autorzy programów telewizyjnych.

Mediateka, Grodzisk Mazowiecki ul. 3 Maja 57


Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.


Szczegóły

Początek
22 grudnia 2019 | 01:00
Koniec:
23 grudnia 2019 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl