Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – “Steńczyk/Grechuta”

17 października 2021 | 16:00 - 17:00

Kolejna Koncertowa Mediateka, zapraszamy 17.10.2021 o g. 16.00 na “Steńczyk/Grechuta” to projekt, w którym usłyszycie Państwo doskonale odświeżone, na nowo zaaranżowane piosenki z repertuaru wyjątkowego mistrza, Marka Grechuty.

Tomasz Steńczyk – wokalista, gitarzysta, kompozytor. Jest artystą, który nie boi się śpiewać trudnych tekstów.
Na nowo odkryjemy znane utwory Marka Grechuty, które dzięki aranżacjom Steńczyka wchodzą w inne klimaty – czasem nieco aktorskie, a miejscami wręcz poetycko,. Steńczyk potrafi uwalniać emocje, udowadnia to na każdym koncercie.
Nagrodzony na Festiwalach Festiwalu “Grechuta Festiwal” w Krakowie, Festiwalu Twórczości “Korowód” w Krakowie, “Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie oraz na Spotkaniach Zamkowych “Śpiewajmy poezję” w Olsztynie

Występował w Teatrze Roma w Warszawie, Teatrze Krasickiego w Krakowie, Piwnicy pod Baranami, Teatrze Atelier w Sopocie, CK ICE Kraków oraz w Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

Skład zespołu:
Szymon Zuehlke – saksofon barytonowy
Bartosz Krzywda – instrumenty klawiszowe
Paweł Batycki – instrumenty perkusyjne
Tomasz Steńczyk – gitara, ukulele, śpiew.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece w dniu koncertu , jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca nienumerowane, ilość miejsc ograniczona

Mediateka w Grodzisku mazowieckim ul. 3 Maja 57

Szczegóły

Date:
17 października 2021
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl