Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka “Przebojowo”

5 listopada 2023 | 16:00 - 17:00

Zapraszamy 5 listopada o g. 16.00 na Koncertową Mediatekę, światowe przeboje wyśpiewa dla Państwa Dagmara Jaworska a na fortepianie towarzyszyć jej będzie Fabian Włodarek.

 

Dagmara Jaworska – grodziszczanka, którą można oglądać w programach m.in “Jaka to melodia”, występowała równiez podczas koncertowej trasy Lata z Radiem a oprócz tego występuje podczas koncertów i wydarzeń muzycznych, które są emitowane w telewizji. Dagmara Jaworska prowadzi również cieszącą sie ogromnym zainteresowaniem Mediatekową Grupę Wokalną.

Fabian Włodarek – absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie, na co dzień związany jest z warszawskimi teatrami: Teatrem Nowym Krzysztofa Warlikowskiego, Teatrem Ateneum, Rozmaitości, Dramatycznym, Studio, 6 Piętro oraz wrocławskim Teatrem Współczesnym. Od wielu lat jest także stałym członkiem zespołu programu telewizyjnego ,,Jaka to Melodia?”, gdzie gra na instrumentach klawiszowych.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na pół godziny przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

MEDIATEKA, GRODZISK MAZOWIECKI, UL. 3 MAJA 57

Szczegóły

Date:
5 listopada 2023
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/koncertowa-mediateka-przebojowo/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl