Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – “Przebojowe dekady”

22 września 2019 | 02:00 - 23 września 2019 | 01:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Wrzesien/01.jpgZapraszamy na Koncertową Mediatekę. 22 września o g. 16.00 gościć bedziemy Annę Żebrowską z koncertem p.t.”Przebojowe dekady”

Ponad godzina polskich i zagranicznych przebojów z lat 60., 70. i 80. Ogromne zainteresowanie publiczności, wspólne śpiewanie, bisy – to właściwie nieodłączna część koncertów Anny Żebrowskiej.

Anna Żebrowska – urodziła się i wychowała w Dusznikach-Zdroju, obecnie mieszka we Wrocławiu. W swojej drodze artystycznej omija współczesne trendy. Preferuje śpiewanie piosenek o niewątpliwej, pełnej uroku melodyjności i z wartościowym tekstem.
Anna Żebrowska jest członkiem SAWP jest członkiem SAWP (Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych) oraz Moniuszkowskiego Towarzystwa Kulturalnego w Kudowie-Zdroju. Występowała m.in. w filmach realizowanych dla TVP, koncertowała w Gruzji, na Słowacji, w Niemczech, na Zamku Królewskim oraz Zamku Wilanowskim w Warszawie, w sopockiej „Operze Leśnej”, brała udział w koncertach Polskiego Radia. Radia Dla Ciebie. Występowała w ramach kudowskiego Festiwalu Moniuszkowskiego oraz wrocławskich festiwali: Wratislavia Cantans i Maj z Muzyką Dawną.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

Szczegóły

Początek
22 września 2019 | 02:00
Koniec:
23 września 2019 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl