Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – Piosenki Agnieszki Osieckiej

20 października 2019 | 02:00 - 21 października 2019 | 01:59

Zapraszamy 20.10.2019r o g. 16.00 na koncert Steńczyk/Osiecka „Moja kokaina”koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej a to wszystko w ramach cyklu Koncertowa Mediateka https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Wrzesien/20.10.jpg

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej. W programie koncertu znajdą się najwybitniejsze, najbardziej znane piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką: m.in. “Piosenka o okularnikach”, “Niech żyje bal”, “Kołysanka dla okruszka”, “Kiedy mnie już nie będzie”, “Co każdy chłopiec wiedzieć powinien” oraz oraz wiele innych.

W zaczarowany świat Agnieszki Osieckie zabiorą Państwa: obdarzony wspaniałym głosem i talentem muzycznym Tomasz Steńczyk (gitara i śpiew) oraz wirtuoz fortepianu – Bartosz Krzywda. Są to wybitni Artyści wykonujący od wielu lat tę muzykę. Nagrodzeni na Festiwalach “Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie, Festiwalu Twórczości “Korowód” w Krakowie, na Spotkaniach Zamkowych “Śpiewajmy poezję” w Olsztynie oraz Festiwalu “Grechuta Festiwal” w Krakowie. To będzie niezapomniany wieczór pełen wspomnień, uśmiechu, wzruszeń.

Tego koncertu nie można przegapić!


Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

Szczegóły

Początek
20 października 2019 | 02:00
Koniec:
21 października 2019 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl