Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – “Patriotycznie”

7 listopada 2021 | 16:00 - 17:00

Zapraszamy 7 listopada o g. 16.00 na Patriotyczną Koncertową Mediatekę, śpiewać dla Państwa i z Państwem będą Katarzyna Ignatowicz i Maciej Klociński

Kasia Ignatowicz jest absolwentką Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie, a śpiewa sopranem dramatycznym. Śpiew klasyczny to jej życiowa pasja. Kasia od najmłodszych lat występuje na scenie, a dodatkowo komponuje też własne utwory operowe. Występowała w „Szansie na sukces” oraz hiszpańskim „Mam Talent!”.

Wykonuje utwory operowe, operetkowe, musicalowe, filmowe, sakralne, pieśni ludowe i patriotyczne, poezję śpiewaną, piosenkę aktorską, piosenki retro. Tworzy także własne utwory – pieśni w języku hiszpańskim, które były prezentowane m.in. w hiszpańskojęzycznych programach radiowych (argentyńskim i meksykańskim).

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/maciej.jpg

Maciej Klociński piosenkarz, aktor estradowy, muzyk.
Wykonawca piosenek retro i rosyjskich romansów. Doktorant na Wydziale Nauk Humanistycznych UKSW w Warszawie. Laureat Międzynarodowych Konkursów m.in Włodzimierza Pietrzaka w Turku oraz XIX Międzynarodowego Konkursu Młodych Wykonawców Rosyjskiego Romansu “Romansjada 2015” w Moskwie.
Laureat “Złotego Liścia Retro 2013” za popularyzację dorobku kulturowego okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Ambasador Fundacji im.Ałły Bajanowej w Polsce.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

MEDIATEKA, GRODZISK MAZOWIECKI, UL. 3 MAJA 57

Szczegóły

Date:
7 listopada 2021
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl