Kalendarz wydarzeń

- To event minęło.
Koncertowa Mediateka – “Patriotycznie”
7 listopada 2021 | 16:00 - 17:00

Zapraszamy 7 listopada o g. 16.00 na Patriotyczną Koncertową Mediatekę, śpiewać dla Państwa i z Państwem będą Katarzyna Ignatowicz i Maciej Klociński
Kasia Ignatowicz jest absolwentką Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie, a śpiewa sopranem dramatycznym. Śpiew klasyczny to jej życiowa pasja. Kasia od najmłodszych lat występuje na scenie, a dodatkowo komponuje też własne utwory operowe. Występowała w „Szansie na sukces” oraz hiszpańskim „Mam Talent!”.
Wykonuje utwory operowe, operetkowe, musicalowe, filmowe, sakralne, pieśni ludowe i patriotyczne, poezję śpiewaną, piosenkę aktorską, piosenki retro. Tworzy także własne utwory – pieśni w języku hiszpańskim, które były prezentowane m.in. w hiszpańskojęzycznych programach radiowych (argentyńskim i meksykańskim).
Maciej Klociński piosenkarz, aktor estradowy, muzyk.
Wykonawca piosenek retro i rosyjskich romansów. Doktorant na Wydziale Nauk Humanistycznych UKSW w Warszawie. Laureat Międzynarodowych Konkursów m.in Włodzimierza Pietrzaka w Turku oraz XIX Międzynarodowego Konkursu Młodych Wykonawców Rosyjskiego Romansu “Romansjada 2015” w Moskwie.
Laureat “Złotego Liścia Retro 2013” za popularyzację dorobku kulturowego okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Ambasador Fundacji im.Ałły Bajanowej w Polsce.
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.
MEDIATEKA, GRODZISK MAZOWIECKI, UL. 3 MAJA 57