Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Koncertowa Mediateka” koncert polsko/francuski

15 marca 2020 | 01:00 - 16 marca 2020 | 00:59

Szanowni Państwo w związku z kolejnymi przypadkami koronawirusa w Polsce i w trosce o bezpieczeństwo naszych odbiorców to wydarzenie zostaje przesunięte na inny termin, o którym poinformujemy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zapraszamy 15.03.2020r o g.16.00 do Mediateki na koncert polsko/francuski w wykonaniu znakomitego Chrisa SCHITTULLI

Chris SCHITTULLI (Skitulli) urodził się we Francji, we włoskiej rodzinie muzyków. W wieku 17 lat rozpoczyna naukę https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Grudzien/chris.jpgśpiewu i doskonali się u profesorów różnych formacji, takich jak Mark PANCEK, baryton o międzynarodowej sławie, czy Thierry PEALA, uznany piosenkarz jazzowy. Przygoda ze śpiewem Bel Canto, w tym z pieśniami włoskimi i neapolitańskimi, pozwoliły mu na tworzenie muzyki pełnej ekspresji, uczuć i emocji. Współpraca z wieloma utalentowanymi muzykami umożliwiła Chrisowi zdobywanie doświadczeń w różnych nurtach muzycznych. Dzięki tym doświadczeniom, Chris z łatwością porusza się dzisiaj w szerokim repertuarze pop, jazz, rock, pop-opera, piosenki autorskiej czy poezji śpiewanej.

W 2007 roku wraz z przyjaciółmi zakłada grupą muzyczną DIVINO, znaną z repertuaru pop-opera, z którą występował na wielu słynnych międzynarodowych scenach. Od 2008 roku współpracuje z jednym z najbardziej znanych trenerów wokalnych we Francji Richardem Cross’em. W 2013 ukończył szkolę „Pedagogie Richard Cross” w Paryżu. Jest trenerem wokalnym i nauczycielem śpiewu. .

Z Polską jest związany dzięki swojej polskiej żonie Marii. W 2014 roku przeprowadził się do Warszawy. Zakochany w polskiej muzykalności i gościnności, tekstach piosenek Jacka Cygana, Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej i innych wspaniałych polskich twórców, interpretacjach muzycznych Anny Marii Jopek, Stanisława Soyki, Stinga, A.C. Jobima

Mediateka, Grodzisk Mazowiecki ul. 3 Maja 57
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2020/marzec/mediateka_fortepian.jpg

 

Szczegóły

Początek
15 marca 2020 | 01:00
Koniec:
16 marca 2020 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl