Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – “Klasycznie i współcześnie”

3 października 2021 | 16:00 - 17:00

Zapraszamy 3.10.2021 o g. 16.00 na Koncertową Mediatekę, tym razem gościć będziemy Trio Impresja, które wykonuje repertuar od baroku, po współczesne aranżacje utworów popularnych i filmowych. 

Anna Mocarska Flet

Pierwsza flecistka Warszawskiej Opery Kameralnej i Polskiej Orkiestry Radiowej, laureatka I nagrody Ogólnopolskiego Konkursu fletowego w Olsztynie, oraz Grand Prix Międzynarodowego Konkursu w Krakowie.

Dokonała szeregu nagrań archiwalnych dla Polskiego Radia.

Występuje jako solistka, kameralistka oraz muzyk orkiestrowy. Z zespołem Warszawskiej Opery Kameralnej koncertowa na wielu scenach m.in. w Japonii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Libanie i Omanie.

Iwona Rapacz Wiolonczela

Należała do zespołu Teatru Muzycznego Roma, współpracowała z Polską Orkiestrą Radiową i Polską Filharmonią Kameralną. Brała udział w Musicalu Metro Janusz Józefowicza i Janusza Stokłosy. Występowała jako kameralistka na festiwalach muzycznych w Berlinie, Tel Avivie, Moskwie i Baku. Uczestniczyła w nagraniach muzyki filmowej i teatralnej Michała Lorenca. Współpracowała z Teatrem Dramatycznym (spektakl pt. „Alicja w Krainie Czarów” w reżyserii P. Miśkiewicza). Współtworzyła muzyczne spotkania dla rodzin w Pałacu pod Blachą. Współpracowała z Marią Pomianowską – multiinstrumentalistką i kompozytorką (Zespół Polski). W 2016 roku została zaproszona do projektu Marii Pomianowskiej „Reborn-The Voice of Suka”(koncerty w USA i Chinach).

Magdalena Miłaszewska – Delimat Harfa

Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie w klasie harfy prof. Urszuli Mazurek, doskonaliła swe umiejętności na mistrzowskich kursach u Isabelle Moretti oraz Susanny Mildonian. Od 1995 roku związana jest z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego. Z orkiestrą Teatru Muzycznego Roma dokonała nagrań płytowych musicali Crazy for you oraz Akademia Pana Kleksa. Współpracuje także z Warszawską Operą Kameralną, Mazowieckim Teatrem Muzycznym oraz wieloma orkiestrami symfonicznymi w Polsce.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece w dniu koncertu , jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca nienumerowane, ilość miejsc ograniczona

Mediateka w Grodzisku mazowieckim ul. 3 Maja 57

 

Szczegóły

Date:
3 października 2021
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl