Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – „Już nie zapomnisz mnie…”

10 października 2021 | 16:00 - 17:00

Zapraszamy w niedzielę 10.10.2021 o g. 16.00 na spotkanie z przedwojennymi szlagierami a to wszystko w ramach Koncertowej Mediateki

„Już nie zapomnisz mnie…”

To koncert pełen sentymentalnych melodii , które nucą się w głowach i sercach kolejnych pokoleń. To osobiste spotkanie z piosenką niebłahą, w wyjątkowych interpretacjach. To snuta przez ponad godzinę opowieść o miłości. Koncert pełen poczucia humoru , wzruszeń i pięknej muzyki w najlepszym wykonaniu. Jeżeli ktoś Państwu powiedział , ze podróże w czasie nie istnieją to gorzko się mylił , my zabierzemy Państwa kilka dekad wstecz i to będzie podróż w pierwszej klasie.

Do zobaczenia!

 

Stanisław Łopuszyński

Urodził się w Lille we Francji w 1993 r. Ukończył szkołę muzyczną II stopnia w Warszawie w klasie klawesynu i fortepianu, a obecnie jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina Warszawie w klasie prof. Lilianny Stawarz. Stanisław jest utalentowanym młodym muzykiem. Pracował z wieloma wybitnymi polskimi i zagranicznymi klawesynistami, czego wynikiem są nagrody na wielu konkursach w Polsce i poza jej granicami. W 2017 roku rozpoczął współpracę z Filharmonią Narodową w Warszawie. W czasie swojej rozwijającej się kariery zagrał ponad 300 koncertów z różnorodnym repertuarem. Artysta wykonuje muzykę renesansu, baroku, klasycyzmu, romantyzmu, impresjonizmu, muzykę współczesną, piosenkę aktorską, poezję śpiewaną, jazz, improwizację oraz muzykę filmową.

Aleksandra Gotowicka

Wokalistka, aktorka musicalowa i trenerka wokalna. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność MUSICAL. Swój warsztat wokalny kształciła pod okiem prof. dr Andrzeja Nanowskiego i dr Miłosza Gałaja. Aktualnie współpracuje z Krakowskim Teatrem Varieté, Teatrem Tintilo, Garnizonem Sztuki i Teatrem Rampa w Warszawie. 

W Krakowie można ją oglądać w spektaklach „Opera za trzy grosze” w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego i „Pretty Woman the Musical” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. W Teatrze Tintilo występuje w spektaklach „Oto Oliver Twist!” w reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej i „Księżniczka Sara” w reżyserii Marka Grabinioka, gdzie gra rolę Panny Minchin. W Garnizonie Sztuki występuje w spektaklu “Gdzie jest Buteleczka?”, natomiast w Teatrze Rampa wciela się w rolę Nadziei – jednej z apostołek Chrystusa, w spektaklu „Jesus Christ Superstar”. 

Poza Teatrem Muzycznym świetnie odnajduje się na scenie koncertowej. Jest wokalistką Studia Accantus, z którym koncertuje po całej Polsce i występuje na kanale studia na platformie Youtube. 

Prowadzi również prywatne i otwarte lekcje wokalne i aktorskie, oraz zajmuje się wokalną oprawą ślubów. 

Prywatnie – mieszka z Mężem pod Warszawą; lubi oglądać seriale, filmy i czytać książki. 

W wolnym czasie skacze z Lewandowską i ogląda mecze Manchesteru United, oraz polskiej reprezentacji mężczyzn w siatkówce!

Weronika Stawska

Absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Współpracowała z Filharmonią Warmińsko-Mazurską,Teatrem Starym im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie, Mazowieckim Teatrem Muzycznym w Warszawie , z niemieckim Teatrem Uckermärkische Buchnen Schwedt , Teatrem Rampa, Teatrem Huta. Jest laureatką I miejsca na 22 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku 2018 r. Aktualnie można ją zobaczyć w spektaklach „Żołnierz Królowej Madagaskaru” (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie), „Musical Show” i „Noc Kolorowych Chmur” (Teatr Polski w Szczecinie), „Mozart da Capo al Fine”(Warszawska Opera Kameralna)

Bartłomiej Wiater – aktor teatralny, filmowy, wokalista oraz lektor. 

Absolwent Akademii Sztuki Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na wydziale wokalno aktorskim.

Swoją przygodę ze sceną i muzyką zaczął w wieku 7 lat.

Swojego głosu użycza w różnych bajkach i grach komputerowych. Współpracuje z wieloma studiami dubbingowymi takimi jak : PRL studio, Studio Sonica, SDI

Obecnie występuje w Teatrze Ludowym w Krakowie i Teatrze Syrena w Warszawie, można go również zobaczyć w serialu “Na Wspólnej”.

 

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece w dniu koncertu , jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca nienumerowane, ilość miejsc ograniczona

Mediateka w Grodzisku mazowieckim ul. 3 Maja 57

Szczegóły

Date:
10 października 2021
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl