Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – Homo Homini

8 stycznia 2023 | 16:00 - 17:00

Zapraszamy na pierwszą w tym roku Koncertową Mediatekę i spotkanie z legendą czyli zespołem Homo Homini

08.01.2023 o godz.16.00 koncert “Tobie Karolino”

Piosenki zespołu to dla jednych piękne wspomnienie młodości, dla innych odkrycie, że istnieją ciągle jeszcze przeboje, które mają zarówno chwytliwą melodię, jak i znakomity tekst.

Kto nie pamięta tych piosenek:

„W tym domu straszy”nagroda główna na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

„Tobie Karolino” wyróżnienie na koncercie Interpretacje na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, „Drzewa ruszają w drogę”, „Wspomnienia o Adelajdzie” – wyróżnienia na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

„Za dalą dal”, „Mam skłonności do przesady”, „Ile mamy czasu”  – te wszystkie piosenki to przeboje z pierwszych miejsc radiowych list.

Zespół Homo Homini występuje w wielu programach telewizyjnych, m. in. w „Wideotece Dorosłego Człowieka”, w „Teleexpressie” w „Dobry Wieczór tu Łódź”, w „Magazynie Weekendowym” TVP Lublin czy w Muzycznych Regionach w TVP Kielce.

Ostatnio ukazała się już 34-ta płyta zespołu, tym razem z cyklu „Złota Kolekcja” Warner Music Poland, zatytułowana nieśmiertelnym, znowu aktualnym przebojem „Drzewa ruszają w drogę”, na której znalazł się wybór najlepszych piosenek zespołu z całego okresu jego działalności.

Recital Homo Homini to prawie same przeboje i występ grupy to czas miłego relaksu i wspólnej, dobrej zabawy, a jako ze muzyka łączy pokolenia – dla wszystkich młodych bez względu na wiek!

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na 30 min przed koncertem, jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

MEDIATEKA, GRODZISK MAZOWIECKI, UL. 3 MAJA 57

 

Szczegóły

Date:
8 stycznia 2023
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/koncertowa-mediateka-homo-homini/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl