Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert walentynkowy

12 lutego 2012 | 20:00

Zapraszamy 12.02.2012 o godz. 18.00 do sali widowiskowej na Walentynki w rytmie swinga, grać będzie Szymanowski Big Band Warsaw a zaśpiewają Danuta Błażejczyk, Piotr Polk i Joanna Dzido https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Luty/walentynki.jpg
  Danuta Błażejczyk debiutowała w 1985 r. w  Opolu piosenką „ Taki cud i miód”. Przez wiele lat istnienia na estradzie zyskała sobie miano artystki lubianej cenionej zarówno przez odbiorców jak i krytyków muzycznych szczególnie za niebanalny repertuar, wspaniałe warunki wokalne, specyficzna barwę głosu i niebywałą muzykalność. Współpracuje z czołowymi artystami polskiej estrady,  m.in. Zbigniewem  Wodeckim, Kazimierzem Korczem, Henrykiem Miśkiewiczem, Andrzejem Jagodzińskim oraz z czołowymi orkiestrami Big Warsaw Band, Górny Orchestra, Alex Band… Nagrała wiele płyt z muzyka polską i ze standardami światowymi, brała udział w wielu realizacjach telewizyjnych i radiowych.  Jej bezpośredniość i serdeczność  sprawia, że ludzie cenią ją nie tylko jako wokalistkę, ale także jako człowieka.
Jest założycielką i Prezesem FUNDACJI APETYT na KULTURĘ – FAnK, która ma na celu promocję  utalentowanych  dzieci i młodzieży i realizację wyjątkowych wydarzeń artystycznych. artystycznych. Danuta Błażejczyk od kilku lat zajmuję się także działalnością pedagogiczną. Jest jednym z pedagogów na Warsztatach Jazzowych w Chodzieży i na Hanza Jazz Festiwal.
Zaproszenie do udziału w nagraniu płyty Szymanowski Big Band przyjęła z radością i entuzjazmem.
 Piotr Polk –
Absolwent Szkoły Muzycznej w Lublińcu i Państwowej Szkoły Filmowej w Łodzi.
Aktor filmowy i teatralny, a od niedawna wokalista… Ma na swoim koncie dwie płyty „Polk in Love” i „Mój Film” oraz przeszło 40 ról filmowych  i tyleż samo teatralnych. Nie zapominając o tych serialowych, które przyniosły mu największą popularność!
Jest zdobywcą wielu aktorskich nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych w Londynie, Paryżu i Monte Carlo.  A także tytułów i medali sportowych w ujeżdżaniu koni! Jego pasją jest tworzenie oryginalnych mebli!
Przyjął zaproszenie do udziału w nagraniu kolejnej płyty Szymanowski Big Band, z jednego, jak powiedział, najważniejszego powodu – „ by zarazić się od tych młodych adeptów swingu świeżością i energią, która go wzmocni w miłości do tego gatunku muzyki!…”
– Patrzeć na was, to wielka przyjemność! Słuchać was to najwyższej próby muzyczne przeżycie! Pracować z wami to szczęście!!! – powiedział Piotr Polk

zobacz galerię

Szczegóły

Date:
12 lutego 2012
Czas:
20:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl