Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert walentynkowy

20 lutego 2013 | 20:30

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/luty/kot1.jpgSerdecznie zapraszamy 20.02.2013 o godz.19.30 do 3 CLUB na klimatyczny koncert walentynkowy w wykonaniu Jacka Kotlarskiego

Jacek Kotlarski – absolwent Liceum Muzycznego w klasie trąbki, następnie Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, aż w końcu Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie śpiewu. W latach 2000-2007 współpracował z teatrem muzycznym Roma w Warszawie, biorąc udział w spektaklach: Miss Sajgon, Grease, Koty, Taniec Wampirów.

Obecnie wokalista sesyjny, nagrywający i współpracujący z takimi gwiazdami jak: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Kiljański, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki. Śpiewa w wielu programach telewizyjnych: Taniec z Gwiazdami , Jak Oni Śpiewają, Tylko Nas Dwoje. Wielokrotny uczestnik największych polskich festiwali muzyki rozrywkowej (Opole, Sopot, Top Trendy…).

Z wielkim powodzeniem zaśpiewał jako solista w projekcie symfonicznym u boku Johna Lorda (Deep Purple). Ma na https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/luty/kot2.jpgswoim koncie szereg solowych recitali muzyki filmowej i musicalowej – śpiewał m.in. na deskach Filharmonii Warszawskiej, Filharmonii Poznańskiej, Filharmonii Bydgoskiej oraz wykonywał jedną z głównych ról w musicalu SWING w Teatrze Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu. W 2011 koncertował w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych “ROY THOMSON HALL” w Toronto (Kanada).

Wiosną 2012 roku ukazał się pierwszy solowy i autorski album wydany przez Polskie Radio pt. „Nigdy nie jest za późno”.

Skład zespołu:

Piotr Matuszczyk – fortepian
Bartek Szetela – bas,
Grześ Poliszak – perkusja
Artur Lesicki – gitara
Maciej Kociński – saksofon
No i oczywiście Jacek Kotlarski – śpiew

CENA BILETÓW
przedsprzedaż – 25 zł
w dniu koncertu – 30 zł

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Date:
20 lutego 2013
Czas:
20:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl