Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert w plenerze – Julia Grabska, Grzegorz Witkowski – Dworek w Adamowiźnie

30 czerwca 2023 | 18:30 - 19:45

Koncert w plenerze – Julia Grabska, Grzegorz Witkowski

30.06.2023

godz.: 18:30-19:45

Koncert “Echa czerwcowego wieczoru” wykonają Julia Grabska – skrzypce i Grzegorz Witkowski – fortepian.

Podczas koncertu usłyszeć będzie można utwory F. Chopina, J. S. Bacha, M. Brucha, F. Mendelssohna i G. Bacewicz w interpretacji młodych muzyków.

Julia Grabska – Grodziszczanka
Studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Janusza Wawrowskiego. Laureatka konkursów skrzypcowych, m. in. IV nagrody na konkursie ,,Paganini w Puławach” w 2022r. Brała czynny udział w wielu koncertach i wydarzeniach kulturalnych odbywających się w naszej gminie. W wolnym czasie Julia chętnie uczestniczy w kursach wiolinistycznych doskonalących jej umiejętności i osobowość artystyczną. W roku 2016 otrzymała Stypendium Burmistrza Grodziska Mazowieckiego za wybitne osiągnięcia artystyczne.
Grzegorz Witkowski
Naukę gry na fortepianie rozpoczął w Państwowej szkole muzycznej
II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Żyrardowie, w klasie prof. Sebastiana Raja. Obecnie kształci się na Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie w
klasie prof. dr hab. Andrzeja Pikula. Doświadczenie pianistyczne zdobywał także u prof. dr hab. Beaty Cywińskiej, prof. dr hab. Marka Drewnowskiego, prof. dr hab. Pawła Skrzypka,
prof. Karola Radziwonowicza, prof. Aleksieja Orłowieckiego, prof. Klausa Stickena, prof. Achille Gallo.
Jest laureatem wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. W latach 2018/20 był stypendystą Centrum Edukacji Artystycznej.

 

WSTĘP WOLNY

 

Szczegóły

Date:
30 czerwca 2023
Czas:
18:30 - 19:45
:
,
support: estinet.pl