Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Trzech Tenorów

16 maja 2016 | 02:00 - 17 maja 2016 | 01:59

Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne – Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już 16 maja o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kulturyhttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/marzec/3tenorxy.jpg

Znane od kilkudziesięciu lat Koncerty Trzech Tenorów odbywają się niemal na całym świecie. Inicjatywa organizowania tych znakomitych widowisk zrodziła się dzięki trzem wybitnym, charyzmatycznym tenorom – Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. The Tree Tenors podbiło serca melomanów na całym świecie.

 Zapraszamy Państwa serdecznie na Koncert Trzech Tenorów, który programowo nawiązywać będzie do Gali z udziałem trzech największych tenorów świata. Podczas koncertu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych śpiewaków operowych, solistów polskich i europejskich scen muzycznych, wystąpią trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia – Jędrzej Tomczyk, Tomasz Tracz oraz Aleksander Kruczek. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Zabrzmią największe przeboje opery i operetki, przepiękne pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej, wspaniałe światowe arie największych kompozytorów. Publiczność usłyszy m.in.: O sole mio, Granadę, Brunetki blondynki, Arię Barinkaya “Wielka sława to żart”, Arię Księcia “La donna é mobile, Toast Libiamo.

Tego nie można przegapić!
Zapraszamy serdecznie!

Bilety 65 zł:

Kasa Kina Centrum Kultury (ul. Spółdzielcza 9) kino@centrumkultury.eu 

tel. 22 734 79 44

grupy tel. 504 091 909
bilety online:

www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl
oraz w sieciach:

Empik, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff

 

Szczegóły

Początek
16 maja 2016 | 02:00
Koniec:
17 maja 2016 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl