Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Noworoczny

8 stycznia 2022 | 16:00 - 18:00

Szanowni Państwo z przyczyn od nas niezależnych koncert zostaje odwołany, jeżeli bilety były kupione przez Internet nastąpi automatyczny zwrot środków, do kas kina zapraszamy od 22.12 z biletami zakupionymi bezpośrednio w kasach.

Zwrotu środków dokonujemy do 13.02.2022r.

 

Zapraszamy 8 stycznia o godz. 16.00 i 19.00 na “Koncert Noworoczny”

,,Piosenka Ci nie da zapomnieć…” czyli Noworoczny Koncert Piosenki Retro w wykonaniu Gwiazd Teatru i Telewizji

Koncert poprowadzi Jacek Borkowski – aktor filmowy, teatralny, dubbingowy,  wokalista.  Występował w ponad 100 produkcjach filmowych m.in. “Rodzinie Połanieckich”, “Domu”  Panny i wdowy”, “Wojenna narzeczona”, “Klan”.

Przedwojenne przeboje wyśpiewają dla Państwa:

Magdalena Smalara – Absolwentka Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej, pracowała jako aktorka w Teatrze Polskim zagrała główne role w wielu spektaklach  W 2012 roku zadebiutowała jako reżyserka i scenarzystka przygotowując spektakl „Wszędzie jest Wyspa Tu” oparty na poezji Wisławy Szymborskiej w opracowaniu muzycznym Urszuli Borkowskiej. W 2013 roku premierę miał autorski program „Kobieta do zjedzenia”, powstały również we współpracy z Urszulą Borkowską i grany z powodzeniem do dziś. Laureatka Grand-Prix, nagrody Dziennikarzy i Nagrody Publiczności w konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej w 2001 roku, oraz Nagrody im. Tadeusza Łomnickiego, za szczególne osiągnięcia. 

Krzysztof Szczepaniak – Absolwent Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jest związany z Teatrem Dramatycznym m. st. Warszawy a zadebiutował rolą Klitandra w spektaklu Mizantrop. Gościnnie występował także na deskach teatrów: IMKA, Powszechny, Ateneum, Syrena oraz 6. piętro. Występował w zespole Robodro.  Zajmuje się również dubbingiem oraz współpracuje ze Studiem Accantus. Wiosną 2018 wziął udział w dziewiątej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat. Wygrał pierwszy i trzeci odcinek, wcielając się w role Shirley Bassey i Andrzeja Rosiewicza. Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału, w którym wykonał utwór „Applause” jako Lady Gaga i zajął ostatecznie czwarte miejsce.

Dagmara Jaworska – od lat związana ze śpiewem, uczęszczała do Grodziskiego Choru Bogoria.  Prowadzi zajęcia wokalne dla młodzieży w Mediatece a także występuje jako wokalistka i członek stałego zespołu programu muzycznego w TVP – ,,Jaka to melodia?”. Wystąpiła także jako jedna z jurorów w kilku odcinkach 2 edycji programu ,,Śpiewajmy razem! All Togheter Now” emitowanego w stacji Polsat. Jest absolwentką APS Kolegium Edukacji Artystycznej w Warszawie na kierunku sztuki plastyczne o specjalizacji media cyfrowe. 

 

Wystąpią także młodzi grodziscy wokaliści  Magdalena Piątek i Krystian Embradora

Artystom towarzyszyć będzie, w specjalnie na koncert przygotowanych aranżacjach GRODZISKA ORKIESTRA ROZRYWKOWA pod dyrekcją Tomasza Kirszlinga

Bilety w cenie:

rzędy od I do X – 60 zł

od X – 50 zł

W związku z nowymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia obowiązującymi

od 15.12.2021 możemy wykorzystać 30% istniejących miejsc w sali.

Pozostałe miejsca mogą być do dyspozycji osób, które dobrowolnie okażą certyfikat szczepień – bilety na te miejsca będą do kupienia bezpośrednio w kasie kina.

Jeśli nie ma już biletów w sprzedaży on-line to zadzwoń do kas 22 734-79-44  by dowiedzieć się czy jest dostępna pula biletów dla osób z certyfikatem.

Szczegóły

Date:
8 stycznia 2022
Czas:
16:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl