Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Michała Bajora “NO, A JA” – koncert odwołany

27 lutego 2023 | 19:30 - 21:00

 

Szanowni Państwo,
Z wielką przykrością informujemy, że zaplanowane koncerty Michała Bajora oraz Andrzeja Piasecznego, w związku z zerwaniem przez Artystów kontraktów z organizatorem tych wydarzeń – spółką Scena Konesera, zostają odwołane.
Ośrodek Kultury wynajmował jedynie salę widowiskową firmie Scena Konesera i w związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność podmiotów trzecich, choć cała sytuacja jest rozczarowująca zarówno dla Państwa jak i dla nas.
W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy przeprosić wszystkich, którzy kupili bilety i zaplanowali udział w koncertach. Bilety zakupione za pośrednictwem kasy Ośrodka Kultury podlegają oczywiście pełnemu zwrotowi.
Jednocześnie po rozmowach bezpośrednio z Artystami możemy Państwa zapewnić, że zarówno Andrzej Piaseczny jak i Michał Bajor zagoszczą w Grodzisku Mazowieckim w nadchodzącym 2023 r.
Mając nadzieję, że przyjmiecie Państwo nasze wyjaśnienia ze zrozumieniem załączamy oświadczenia obu Artystów dotyczące zerwania współpracy z organizatorem koncertów.
Wszystkie osoby, które zakupiły bilety online za pośrednictwem naszej strony internetowej (poprzez serwis Bilety24) otrzymają automatyczny zwrot środków. Natomiast osoby, które kupiły bilety w kasach Kina CK, proszone są o zgłoszenie się do kas z biletami w celu otrzymania zwrotu gotówki.
W przypadku zakupu biletów na innych portalach biletowych, w sprawie zwrotu należy się kontaktować bezpośrednio z daną firmą.

 

Szczegóły

Date:
27 lutego 2023
Czas:
19:30 - 21:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl