Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Jopek&Soyka

18 września 2013 | 21:30

 

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/sierpien/mil1.jpghttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/sierpien/mil2.jpg

Helenka i Milenka to 7-letnie bliźniaczki, które wciąż nie mówią i noszą pieluchy.

W wieku 3 lat zdiagnozowano u nich autyzm. Po 1,5 rocznych terapiach padło przypuszczenie, że to wrodzona borelioza ponieważ ich mamę w ciąży ugryzł kleszcz.  Dopiero po szczegółowym rezonansie mózgu okazało się, że to zespół Arnolda-Chiari I stopnia połączony z Siringomielią, czyli obumieraniem rdzenia kręgowego.

 https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/sierpien/jopek.jpg

Nieleczona choroba prowadzi do poważnych zaburzeń  ruchowych, a nawet wózka inwalidzkiego.

W Polsce wykonuje się operację tzw. odbarczania, która nie dość, że nie gwarantuje wyleczenia choroby to powoduje masę skutków ubocznych.

Jedynym miejscem w Europie, w którym skutecznie leczy się ten zespół metodą mało inwazyjną- laserowego podcięcia ścięgna nerwowego zwanego filum terminale jest instytut w Barcelonie.

Operacja obu dziewczynek odbędzie się 25 września i  kosztuje 140.000 zł. Gwarantuje ona zatrzymanie postępowania choroby. Tylko w połączeniu z dwuletnią, kosztowną rehabilitacją daje szansę na ich normalny rozwój.

 Znani artyści zgodzili się wystąpić w koncercie charytatywnym na ten cel.

 Jedyny koncert !
 POMÓŻMY dziewczynkom!

Kup cegiełkę – 100zł

Informacja i rezerwacja

(22) 734-79-44

kino@centrumkultury.eu
zarezerwuj bilet

Informacje dodatkowe 502-323-762

dokonana rezerwacja jest utrzymywana przez system przez 48 godz. po upływie tego czasu rezerwacja jest anulowana jeżeli w tym czasie nie zostanie dokonana wpłata na konto

 

Przy koncie Polskiej Fundacji Muzycznej utworzono specjalne subkonto, dedykowane zbiórce środków na operację bliźniaczek – Helenki i Milenki.

NR KONTA W NORDEA BANKU – 15 1440 1101 0000 0000 1614 3081– HELENKA I MILENKA

W tytule przelewu proszę podać: HELENKA I MILENKA oraz nr rzędu i miejsca, za które Państwo dokonują przelewu

UWAGA!!! KONCERT SOYKA/JOPEK – WAŻNA INFORMACJA!!!

Wszystkie osoby, które zarezerwowały bilety i dokonały przelewu na konto – NR KONTA W NORDEA BANKU – 15 1440 1101 0000 0000 1614 3081, proszone są o pilne przesłanie potwierdzenia przelewu ze swoim nazwiskiem i nr opłaconego miejsca na adres mailowy:

g.rogowska@centrumkultury.eu

Informacji udzielają kasy kina:

(22) 734 79 44, kino@centrumkultury.eu

Obecnie wszystkie miejsca są zarezerwowane, jednak nie wszystkie opłacone. Rezerwacje nieopłacone, są automatycznie anulowane przez system po 48 godzinach. Ponieważ powyższe konto jest kontem fundacji, a nie naszym, jedynym sposobem weryfikacji dokonania wpłaty jest przesłane przez Państwa potwierdzenie przelewu.

Nie chcielibyśmy również, żeby zarezerwowane, ale nie opłacone miejsca pozostały puste, zwłaszcza, że w dalszym ciągu obserwujemy ogromne zaangażowanie i zainteresowanie koncertem z Państwa strony. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Dziękujemy

Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalny numer

Wyślij pod nr 76567 sms o treści
Milenka lub Helenka
W ten sposób wesprzesz fundusz zbierany na pooperacyjną  rehabilitację dziewczynek
Koszt smsa to 6 pln plus VAT

Dziękujemy
Polska Fundacja Muzyczna

 

Szczegóły

Date:
18 września 2013
Czas:
21:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl