Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Klub filmowy dla osób niewidomych i niedowidzących

9 marca 2024 | 12:00 - 14:30

Przed nami marcowe spotkanie Klubu Filmowego Słowem Widziane, na które serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z dysfunkcją wzroku oraz ich opiekunów.

Spotykamy się w sobotę, 9 marca o godz. 12.00 w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9, w sali konferencyjnej na II piętrze.

Wyświetlony zostanie film pt. “Diabeł ubiera się u Prady”, amerykańska komedia z 2006 roku.

Przebój kinowy w gwiazdorskiej obsadzie. Andy Sachs (Anne Hathaway), młoda dziewczyna z małego miasteczka, która niedawno ukończyła college, poszukuje w Nowym Jorku posady dziennikarki. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki u Mirandy Priestly (Meryl Streep), wpływowej redaktor naczelnej miesięcznika „Runway”, jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą. Szybko przekonuje się, że Miranda to klasycznych szef „z piekła rodem”. Swoich pracowników traktuje jak służących, wymaga całkowitej dyspozycyjności i nie uznaje sprzeciwu.

Czas trwania filmu: 1 godz. 49 min.

Po pokazie zapraszamy do udziału w dyskusji, którą wspólnie poprowadzą Wojciech Zieliński i Kinga Kunicka.

Pokaz jest bezpłatny. Organizowany w ramach projektu “Krajowy zasób cyfrowych filmów z polską audiodeskrypcją dla osób niewidomych” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowy fundusz celowy, w związku z tym prosimy o wpisywanie się na listę obecności przed seansem.

Dodatkowych informacji udziela
Kinga Kunicka
tel.kom.: +48 538 814 993
e –mail: k.kunicka@centrumkultury.eu

Wszystkich, którzy są zainteresowani wydarzeniami organizowanymi w ramach klubu filmowego “Słowem widziane” zapraszamy do rejestrowania się do naszego klubowego biuletynu informacyjnego. Na podany adres e-mail prześlemy informacje o wydarzeniach organizowanych w ramach działalności klubu. Nie ominie Was wówczas żadna informacja o filmach lub spektaklach teatralnych z audiodeskrypcją, które będą wyświetlane w ramach spotkań klubowych.
Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w kolejnych spotkaniach klubu filmowego.
Formularz znajduje się na stronie: http://www.stowarzyszenie04-o.pl/klub-filmowy/

Szczegóły

Date:
9 marca 2024
Czas:
12:00 - 14:30
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/klub-filmowy-dla-osob-niewidomych-i-niedowidzacych-11/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl